Hrvatska nogometna reprezentacija Utakmice reprezentacije su postale okupljalište ljudi koji ne prate nogomet van Eura i SP i prilika da se pokažeš. Nerealna je količina ljudi koja misli ozbiljno da smo najjači i koji na običan prolazak centra skviču i skaču kao da se radi o gol šansi. Da Hrvatska ne igra na prvenstvu tako ni oni ne bi pogledali niti jednu utakmicu, a inače se guraju kao najveći nogometni znalci. Prije je vibra oko reprezentacije bila puno bolja, ljudi koji su pratili HNL su pratili i reprezentaciju na utakmicama, a sad je reprezentacija postala svjetski brend i ne paše joj takav tip ljudi na stadionu. Ne znam, jedva čekam da ovaj cirkus završi i da se vrati Dinamo - Gorica u studenom na 3 stupnja.