Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo opet ponavljam, od Dinama ne želin da bude gospodski klub na ovakav način.
gospodski klub tribamo bit prema navijačima i simpatizerima Dinama, ka i onim klubovima koji poštuju nas, ali nikako prema najvećem ološu i karcinomu hrvatskog društva koji dolazi iz grada pod marjanom.
još da jednom citiram riječi predsjednika hajduka prošle godine:
- "Sramotno je što radi Dinamo, ovog se ne bi posramio ni Mamić"
"Ovakvog medijskog pritiska ne bi se posramio ni najpoznatiji bjegunac od hrvatskog pravosuđa, a sada sličnu takvu retoriku koristi takozvani navijački Dinamo."
odjebi Bobane sa tim, zajedno sa svima koji to zagovarate.