Transferi - rasprave može link di piše da je odbio posudbu? I da je, i šta onda? Ide tamo di misli da će mu bit bolje i di će igrat. Sigurno nitko ne igra u Dinamu zbog Dinama već samog sebe (ka i u ostalim klubovima) a on nije ni igra. Na nama je da ocjenjujemo transfer u kontekstu Dinama i je li to dobro ili loše za nas.
Nije nam dao ništa — Jos-Optimus
nismo mu ni dopustili da nam da.
:lol: Iako, slažen se da prvon sastavu nije moga doć ni blizu, ali sa klupe u par utakmica sigurno da da.