Comments

  • 1.HNL 2024./2025.
    ispa si pametan, evo ti lajk.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Stari, ti ih prihvaćaj kako hoćeš, ja ti govorim da bi cijela Zona potpisala ovakav vikend prije dva danaPaggini

    bi, ali ga nitko ne bi potpisa posli crvenog kartona. Budi realan.
    prošle sezone identičan scenarij bia, crveni hajduka, pobjeda lokomotive a onda raspad hajduka. A sada gol u 98...

    ovo je se moralo dobit, moralo.
  • 1.HNL 2024./2025.
    kakve klošarčine šugave.
  • 1.HNL 2024./2025.
    e nek ga je ovo govno dobilo, bravo!
  • 1.HNL 2024./2025.
    realno, ako oni ovo ne mogu okrenit kući, prid 30k ljudi u situaciji di se boriš za titulu, neka ugase odma klub. A poznavajući njih, to je realno.
  • 1.HNL 2024./2025.
    ima Boga!
  • 1.HNL 2024./2025.
    moj Vrbančiću, nisi normalan.
  • 1.HNL 2024./2025.


    Tuđi čovik nikad neće shvatit zašto su mnogi od nas proslavili gol Menala.

    Mi jako dobro znamo zašto, vama ostalima ne mislimo crtati razloge
    NORTE


    a sada Mudri show.
  • 1.HNL 2024./2025.
    narativ. Da, baš će Rijeka od idućih 21 bodova prosuti 14 (i to ako mi dobijemo svetp1997

    pogledaj Rijeci utakmice protiv načelno manjih klubova i pobjede protiv istih, svaka je na guzove poput ove, a veliku većinu su i kiksali. Ono šta ih drži u igru su derbiji di su savršeni, također i obrana. Naravno, nije ni hajduk nešta drugačiji, ali ih cilu sezonu prati rezultat i uvirili smo se da oni mogu u kontinuitetu igrat užasno i pobjeđivat, a Rijeka ne može šta smo također vidili dosta puta ove sezone.

    U kojem kolu predviđaš njihov raspad? U 48.? :grimace:Blueshadow86

    na kraju sezone, ali zašto je to bitno? Bitno je da se to dogodi ako Dinamo dobije svih 7, u šta čvrsto virujen.

    uglavnom, ka šta je i kolega iznad napisa, navijat ću za Rijeku dok je god hajduk bodovno isprid.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Mene zanima kad će više taj čuveni raspad Rijeketp1997

    nadan se nikad u ovoj sezoni, osim u slučaju da mi izvedemo čudo, naravno.

    Ljudi su prvi, i ostaju kiksa li Hajduk, sedam kola prije krajatp1997

    i šta je tu loše budući da mi još ne možemo matematički bit prvi? Da Bog da ovo kolo uzmu hajduku prvo misto i da ga ispuste jedino protiv nas.

    inače, iznad san napisa da mislin da će bit ispod nas 7 bodova.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Hahahahaha GOAT.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Ne kužim, navijate za Rijeku? WtfJos-Optimus

    da, ka i većina foruma. Barem posli Istre :lol: A ne znan šte mislili, dobili Osijeka i da smo se vratili u borbu a da pri tom još nije nitko kiksa. Pa mi i da dobijemo svih 7 uključujući i hajduk možemo hipotetski bit na -5.

    prvenstveno jer ova Rijeka može samo slučajno dobit male utakmice, igraju loše većinu sezone uz poneke bljeskove, plus imaju dobru obranu i to ih drži u igri. Mi slabo igramo i na bljeskove dobro, hajduk još gori ali ih sere rezultat jbg.

    i da dobiju danas, kolike su šanse da dobiju Istru u gostima iduće kolo? :grin:
    idalje se držin onog šta san reka, rijeka će bit na -7 od nas na kraju.

    Ak hajduk danas ne ispusti bodove prakticki su prvaci. Da ih u tom slucaju uopce mozemo preskocit morali bi u zadnjih sedam utakmica izgubit tri. To je maltene svaka druga. A za to ne vidin ikakve sanse.GeneralNapoleon

    ja bi šačeka još Varaždin iduće kolo, vrlo realne su šanse da tu kiksaju ako ih opet ne usere ka i do sad. A dobiju li i to.. :grimace:
  • 1.HNL 2024./2025.
    kakva debilčina je ovaj Radeljić. Ne bi mi zaigra više minute do kraja sezone.