Comments

  • Transferi - rasprave
    na mene mbuku ono sta je igrao nije ostavio neki uvau dojam. Ono bacanje u kupu mi je iskreno jako utjecalo na negativno misljenje o njemu. A opet od tog stranca koji dode, ocekujem da imam nesto za sta cu se uhvatit i da imam jedan barem uvau trenutak kako bi znao da je bolji od nekog naseg.

    ma naravno. Ali eto, sa juznoamerikancima nikad ne znas. Oni su posebne sorte, a svi znamo i zasto.
  • Transferi - rasprave
    Svi pricaju o igrackim sposobnostima cordobe, zasluzio je vise prilike ovo ono. Kak vi znate kako je on izgledao na treninzima? Kakav je njegov odnos prema ekipi, treningu? Kako zivi taj nogomet? Nije ga sljivio Bjelica koji ga se htio rijesit, nije ga sljivio Fabio, ne sljivi ga sad ni Perkovic. 3 trenera ga ne vide ni blizu ekipe, ali forumasi znaju da je zasluzio vise prilike.
  • HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb vs. Varaždin - 25.05.2025. - 17:00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ja imam sat, pa odmah vidim. Tak sam gledao i milan pa sam bio brzo u ekstazi do poluvremena protiv milana.

    Bit ce zanimljivo na prijenosu cut kako reagira stadion ako slaven povede.
  • HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb vs. Varaždin - 25.05.2025. - 17:00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ma samo roknut da dolaze notifikacije za rijeku i to je to. Sa tim ne bi trebalo biti problema
  • 1.HNL 2024./2025.
    Jos slade kad zgube titulu ove sezone, da u iducu sezonu prvih 5 kola igraju bez livaje.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    Germanijak

    No, nije Ljubičić jedini ove srijede na testu u Maksimiru. Naime, kako doznajemo, za 18 sati zakazana je sjednica Dinamova IO-a, na kojoj će prva točka dnevnog reda biti - Zvonimir Boban. Naravno, kad kažemo test, mislimo samo formalno, ne mora Boban polagati nikakve ispite, dobio je odriješene ruke na mjestu šefa Uprave i, premda službeno tu funkciju preuzima 1.lipnja, on već radi punom parom. Prati treninge, čak i one mlađih kategorija, kadrovira u sportskom sektoru, slaže svoj tim, koji bi od ljeta treba povesti Dinamo u novu eru. Po Statutu mora Boban o svemu izvijestiti Izvršni odbor, to je formalnost, neće 'izvršnjaci' oponirati, već mu sigurno dati zeleno svjetlo za poteze koje namjerava vući u idućem razdoblju. Dinamo se nalazi na svojevrsnoj prekretnici, bez obzira na rasplet sezone u HNL-u, očekuju se brojne promjene. Ne samo u igračkom kadru nego i na svim razinama. Boban, nije ni to tajna, u budućnosti bi trebao preuzeti konce kluba i u drugim segmentima, navodno se već konzultira i oko promjena Statuta, želi što je prije moguće donositi važne odluke. Tko zna, možda u budućnosti Izvršni odbor neće imati takve ovlasti, ali, za početak, mora Boban zadovoljiti aktualnu formu. Tako će se poslijepodne predstaviti članovima IO-a (koji, kao, ne znaju tko je Zvonimir Boban), predočiti im svoj plan za funkcioniranje kluba u nadolazećem razdoblju. Bit će zanimljivo vidjeti hoće li odmah upoznati ljude u klubu s konkrentim imenima, hoće li javno reći da je Mario Kovačević njegov izbor za trenera u novoj sezoni, koga vidi na čelu Škole... Ili će tek ugrubo izvijestiti o smjernicama, o smjeru u kojemu klub želi ići?

    Između ostalog, Germanijak je već 30. travnja pisao da je Bobanova ideja u Školu dovesti Španjolca, koji je radio u La Masiji. Vecernji.hr u srijedu je donio infromaciju da je Boban i dalje ustrajan u toj ideji i da bi taj, zasad zagonetni čovjek, trebao donijeti osvježenje u Dinamovu Akademiju. Nije još poznato bi li bio glavni šef Škole ili svojevrsni koordinator ili savjetnik. U svakom slučaju, Boban, uz osvježavanje svlačionice prve momčadi, želi osvježiti i trenerski kadar u Školi, dovesti neke bivše igrače za trenere, pojačati individualni rad, koji je zadnjih godina malo pao u drugi plan. Hoćemo li već danas saznati neka konkretna imena ili će Boban još uvijek sve zadržati za sebe do službenog predstavljanja i dolaska na funkciju 1.lipnja?


    @Omake voditelj skole koji je bio u La Masiji… mozda si pogodio
  • Mlađe Kategorije
    Varela prema slikama na treningu s prvom ekipom
  • 1.HNL 2024./2025.
    Meni je samo fascinantno kako su te linije kako kazu “neprirodno” povucene na apsolutno svim snimkama, ali samo kad mi igramo krenu teorije zavjere kao da se one povlace u paintu.

    Znaci da se to prati i pogleda svaki put kad bude na telki vec bi se naucilo ovo kaj kolege iznad pricaju.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Jedna fb stranica je najavila da krecu petko i kule protiv varazdina. Vidjet cemo kolika je pouzdanost te info u ned. Prerano je da su vec doneseni takvi zakljucci.
  • Transferi - rasprave
    https://www.24sata.hr/sport/modri-sve-dogovorili-s-lisicom-stize-i-ljubicic-badelj-ipak-blizi-odluci-da-ode-u-mirovinu-1052576

    Netko cijeli?

    Dodatno ak bu miki u mirovinu nadam se da dolazi u klub onda barem na neku poziciju. Recimo u sportski sektor da uci od Zvone.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    nemaju kaj pratit, imaju se fokusirat na svoju utakmicu od igraca do trenera. Svaki imalo normalan trener ce to naredit.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Nikakvo dojavljivanje rezultata preko spikera ili ista slicno sad u nedjelju. Fokus apsolutno i jedino samo na varazdinu. Ajmo pobjedit pa vidjet kaj nam to donese, a navijaci nek prate preko aplikacija rijeku.
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Nisam mislio da cu to ikad rec, ali da sam dozivio i jedan korektan citat Olivarija:

    “ Dečki, koliko love dobivate? Ne možete tako odigrati. Jesu li vam treneri bili? Jakir nema pojma, Bjelko nema pojma, Mister definitivno nema pojma, a sad ni Sandro naš nema pojma, a vi ste svi genijalci. Reprezentativci, kupujete autiće i stanove, baš vam je super u životu, a onako odigrate utakmicu. Da ste igrali, borili se i izgubili - dogodi se, ali apsolutno je nedopustivo igrati na onakav način. Uostalom, sve su čuli na kraju utakmice kad su ispraćeni sa zvižducima. Igrači Dinama su od svih navijača napravili velike budale. Ljudi su im dobro vratili sa zvižducima. Ovo im se nije smjelo dogoditi. Na kraju svega, kad na utakmici nisi pokazao nikakvu emociju, po završetku utakmice se rušiš, plačeš, roniš suze, hvataš se za glavu i valjaš se po terenu. Da si imao takve emocije za vrijeme utakmice sad bi bio glavni favorit za naslov prvaka.”