Robert Ljubičić #14 Znaci igrao je lijevoga beka skoro cijelu proslu sezonu, cak i kada je Perkovic kupljen on je igrao stopera a Ljubo beka. Tek na kraju sezone smo ga prebacili u vezu i odmah se vidjelo da mu je to prirodna pozicija i da mu "lezi" i onda dolaze ljetne pripreme, prva tekma sezone superkup i ljubo opet na beku. Stvarno mi je zao kaj su napravili tom decku, trpio je i sutio a nije njegova krivica sto ce na beku losije igrat jer mu normalno nije prirodna pozicija.