Comments

  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Mislim da bi to bio dobar marketinski potez i kad bi recimo na taj dan odigrali utakmicu u starom dresu Gradanskog kao sto to znaju radit neki klubovi vani npr. Rangersi.
  • Transferi - rasprave
    Prije 2,3 godine bi ga mozda i doveo, ali trenutno je guzva u vezi i cisto sumnjam da bi se izborio za minutazu + cesto se ozlijeduje i ne mozes stalno racunat na njega.
  • Odkud vam nadimak?
    imas svaki dan na hbo 2 epizode, ja obavezno svaki dan prije spavanja gledam :rofl:
  • Stadion Maksimir
    Nadam se da cemo uz stadion konacno dobiti jedan pravi muzej kakav Dinamo zasluzuje
  • Robert Ljubičić #14
    Mislim da bi tema trebala otic u arhivu
  • 1.HNL 2023./2024.
    Po meni idealan pocetak sezone, vani u ligama petice tad starta sezona i igraci nisu ispuhani kao mi u tom periodu. Sjetite se samo koliko utakmica mi vec odigramo do 9 mjeseca a tad prakticki tek pocinju prvenstva tamo pa i logicno da su igraci odmorniji, jedino bi problem mogao biti to sto necemo moc imat pravi natjecateljski ritam za kvalifikacije Lige Prvaka ili Europa Lige.
  • 1.HNL 2023./2024.
    za vrijeme Europskog prvenstva pocinju prva pretkola
  • UECL - 1/16 - R.Betis vs Dinamo Zagreb - 15.02.2024. - 21:00h - Benito Villamarín - Sevilla
    Mislim da ce Ogiwara,Brodic i Ademi ispast iz kombinacija, KTC mora imat zagarantirano mjesto
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    da to i mene zanima posto sam one 4 iskoristio, mislim idem na skoro svaku tekmu ali me zanima ovo posto cu produzit clanstvo
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Koliko se otprilike ceka clanska ako ju uzmem online?
  • Transferi - rasprave
    Baturina ce na ljeto otici samo ako sad bude u dobroj formi i krene igrat, u tom slucaju sam za kupnju Vidovica ali ne znam koliko mi nam on znacio pored Sucica,Stojkovica,Bulata,Kacavende,Misica i Ademija iako sam za Misica i Ademija siguran da nece igrat u prvoj iduce sezone ako Jakirovic ostane.
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Beljo jos uvijek stigne doci i kroz dobru formu izboriti mjesto na Europskom
  • Transferi - rasprave
    ne vjerujem da cemo dat 4 milijuna za Vidovica tak da on moze biti jedan od onih koji ce bit otpisani do ljeta
  • Transferi - rasprave
    imamo mi igrace za buducnost vec sad:
    Krkalic,Cavlina,Mikic,Zivkovic,Bulat,Stojkovic,
    Kacavenda,Vrbancic,Koscevic....
  • Robert Ljubičić #14
    Znaci igrao je lijevoga beka skoro cijelu proslu sezonu, cak i kada je Perkovic kupljen on je igrao stopera a Ljubo beka. Tek na kraju sezone smo ga prebacili u vezu i odmah se vidjelo da mu je to prirodna pozicija i da mu "lezi" i onda dolaze ljetne pripreme, prva tekma sezone superkup i ljubo opet na beku. Stvarno mi je zao kaj su napravili tom decku, trpio je i sutio a nije njegova krivica sto ce na beku losije igrat jer mu normalno nije prirodna pozicija.