Netko je ovdje napisao da je ova utakmica slicna onoj protiv West Hama u gostima i djelomicno se slazem iako smo tad bili u puno manjoj krizi nego sad (u to vrijeme smo zaredali 2 poraza u nizu protiv rijeke u kupu i hajduka u prvenstvu) kopic je tek dosao i otislo se u London bez nekakvih pre velikih ocekivanja i na kraju smo ih pobjedili, doduse sa njihovom b ekipom ali poanta je da i sad nije stanje bajno i dosta ljudi ni nema nekakva ocekivanja i misle da ce nas rastavit na proste faktore, ali ni oni trenutno ne igraju bajno a i cinjenica da im pola momcadi koji cine udarnih 11 fali je dovoljan da ne vidim razlog zasto se nebi pofajtali u dvije tekme s njima pa kaj bude.
uvjeren sam da ce Nevistic dobit sansu protiv Betisa i da ce u slucaju dobrog rezultata i dobre partije usutkati neke hejtere koji pisu da nije za dinamo.
Bezveze gubite vrijeme, neznalica ce ostati dokle njima pase i to je jedina istina, cak i da primimo petardu protiv Betisa, izgubimo od Varazdina i Rijeke on ce i dalje ostat jer njima to odgovara posto se izbori blize.
Ne kuzim ove koji govore nebitna utakmica ovo ono... ljudi moji pa mi igramo proljece u europi po 4 put u 6 godina a neki samo to mogu sanjati, zivi smo a drugi mjesec je i sve dok postoje i neka nada da prodemo imamo sanse, shvacam da je hnl bitniji ali bi li ovako pricali i da smo kojim slucajem prosli u osminu finala Lige prvaka a u hnl-u se isto grcevito borili za naslov kao i sada? naravno da nebi.