Recite šta god hoćete, napravio je ozbiljan posao na ljeto za klub kao što je Osijek, dok se nisu uigrali i oporavili od odlaska Miereza rezultati su bili loši, a nama novi pokazatelj kako su naši mladi igrači bolji od stranih polovnjaka sa karijerom u padu.
To je premalo razlike kakve rezultate dajemo. Prošle sezone nismo nijednom kiksali kod kuće protiv Rijeke, nijednom nisu kiksali protiv Osijeka kod kuće. Razumijem da na onim pašnjacima Belupa, Gorice itd. kiksamo, ali na Maksimiru koji je treba biti simbol tri boda, kiksamo po stoti put ove sezone, a uz to Bjelica govori kako ima super igrače, nemaš.
Svaku loptu šikanira u kukuruze, nije ovo Granada, probaj malo povući i povezati obranu sa veznim redom, napucavanje prolazi u ligi prvaka kada igramo bunker. Dobar za svoju cijenu, ali ne vidim šta je toliko specijalno kod njega.
Ova ekipa jednostavno igrački nije atraktivna, izuzev Baturine i ozlijeđenog Sučića nemamo pojedinca koji rješavaju utakmicu jednim potezom. Takve igračine trebaš napraviti a ne ih dovesti iz Granade i Japana za 150tis godišnje. 2 milijuna ćemo dati Cagliariju za Roga od 31g, a Paviću 10 minuta kad vodimo 4 razlike protiv Šibenika i Istre, Rog je svaku tekmu dobro odigrao ali jednostavno takvi transferi nemaju smisla. Igramo dobro u LP jer Bjelica maksimum maksimuma izvlači iz igrača koji su prosjek (Uz dužno poštovanje) za Dinamovu razinu.