Comments

  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Broz je pal. Po mene dok igra veteranski nogomet pri arapi nema kaj iskati vu repke.
  • Transferi - rasprave


    Jedine ak Sturmu mislis dati 8-10 miljuna za njega. Nemame sanse da ga kupime.
  • Transferi - rasprave
    Po cemu je Moha nezadovoljen? Am dovoljnju minutazu dobiva.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    A najbolji dokaz da ovaj Los nema pojma je da sad i pise za Index. :lol:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Taj Los je bas "strucnjak".....covek pojma nema.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija


    Tragedija je da nam je ovo danas bila najbolja atmosfera ove godine. Nazalost , navijanje nam je pocele biti za nis.
  • Tribine
    Kakve je stanje na Maksimiru? Neste na tekme?
  • Transferi - rasprave


    Kam da se vrne? Am je stalne doma? Dok mu je Southampton za vikend igral on je bil na maksimirski tribina. Sad ozljedu leci iste doma.Nigda nije ni presel.Zate je i pitanje cemu je opce isel? Ki ga je vrag teral da ide?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija


    Da branil je s ozledu neku, nije bil sto posto fit.
  • Bivši Igrači & Treneri


    Mene opce nije jasne zake je on presel. Em je dok je bil u Southamptonu stalne bil u Zagrebu , em se sad vraca nogometu v Zagrebu.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ha, al zanimljive je da dosta izbornika iste greske delaju ko Dalic. Si su oni nekak isti. Nemaju muda pune premeniti.
    Pa jeden Grimaldo (spanjolec) letima igra na visokem nivou i sad je bil prvi put pozvan vu reprezentaciju spanjolske s 28. A on je ko levi bek dal prek 40 gola i asistiral 82 put. Ali jen Alba je igral i igral i igral iak dosta put nije bil v nikakve forme. A nisu Grimalda nit zvali da bude u kadru ko zamjena. Svi ti izborniki delaju nekak jedne te iste greske. Cemu i Maguire igra jos v repke? Cemu Dalic jos Vidu zove? A vidi se da vise nije za repku. Iste greske je i Low delal. I onda kad je stel neke premeniti je vec bil zgubil autoritet. Al dobre moreme mi blebeciti tu kulke oceme al Dalic rezultata ima.
  • EURO 2024


    I taj igrac je za 70 miljuna presel u Chelsea...a tam nije absolutne nis pokazal. Srna im ga uvalil ko retke ste.

    Edit:
    Slovenija prihaja na eurooo.
  • Bivši Igrači & Treneri


    Nije same klinec iz dijaspore. Nek i da neki domaci to veli bil bi odma na indexu.....kulke se jebale Broza i Lovrena za popevanje cavoglave? ....
  • 1.HNL 2023./2024.
    E moj Diddy Guela, stim ste stobom ne slazem sa sve manje ljudi dolazi izvan ZGa. Znam lika koji na svaku domacu tekmu dolazi iz slavonije. Na svaku. Ni jednu domacu ne propusti. Puno ljudi dolazi s Varazdina i okolice, s zagorja, prigorja, medimurja. Te koj veni blitvari dele imaju svoje fan klubice po cele hrvatske , i kaj sad. Ima ih i Dinamo. Zamisli splicani su dosli vu Belisce. Da vrvi od navijaca zate kaj tam iste imas puno hajdukovca a vise od pol navijaca tam nije ti je bile s Splita. Nek slavonci teri ti za Hajuka navijaju. Zamisli 700 kilometri do Belisca. A gde su sve nasi navijaci bili z zajnih par let? Manchester, London, Astana, Anderlecht i da ne nabrajam. A nisu to same Bad Blue Boysi koji ideju na tak daleki put.
  • Transferi - rasprave
    Jedine ak bu dosel na posudbu. Ne verujem da ga bu Augsburg dal za nisku cifru. Al posudba od sezone i pol mu nebi lose dosla.