Comments

  • 1.HNL - 18. kolo - Dinamo Zagreb - Rudeš - 09.12.2023. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Stavrne sme nikakvi. Ali Moha je jos pune gorsi od ostalih.
  • 1.HNL - 18. kolo - Dinamo Zagreb - Rudeš - 09.12.2023. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    To ti je kad pocnes utakmicu i mislis si "lako cemo". Stvar pristupa. Sramotno lose prve poluvreme.
  • 1.HNL - 18. kolo - Dinamo Zagreb - Rudeš - 09.12.2023. - 17.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ljudi moji. Mi nisme u stanju protiv Rudesa poknuti po golu...
  • Bivši Igrači & Treneri
    Nenadova momcad vodi potpune zasluzene 2:0. Dobre igraji. Zdrmal ih je.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Celicna kaj nam spremas????
  • Tribine


    zate koj su nafiksani "Hajdukovci" i svi su protiv njih od stare babe do policije. Oni nemreju ni karte kupiti da se ne potuceju a kamoli prejti mirne na utakmicu ili prejti doma normalne ko ljudi. Pogotove kad ne dobiju tekmu. Stalne terora delaju , a navek su oni "jadne" ztrve. Andeli ko Livaja. I nasi Boysi znaju sranja napravati ali ove koj oni delaju je presle saku granicu. Svoju frustraciju izivlavaju na drugima. Ma same se zivceram kad na njih pomislim. Bitne da su si oni prvenstve vec prepisali.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Jesu smradi zabili...
  • Transferi - rasprave


    Ha tehnicki je nazalost slab kaj se toga tice.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Da su veni blitvari normalni nebi mi se tulike gadili. Al ta bahatost, dizanje u nebesa , kurcenja nakon par dobrih tekmi mi ide uzasne na zivce i gadiju mi se.
  • Stadion Maksimir


    A normalne da nas budu drzali za jajca. Oni bi peneze sluzili. :wink: Kak bo bo. Biten je novi stadion. Ak ga stvarne dobime do 2027/2028 ljudi moji pa te bi bile vrh. Zaprt stadion , Bad Blue Boysi, celi stadion, pa protivnicke ekipe se budu usrale cem dojdeju na teren. Jos kad zagrmime buju zamjene iskali kak je Werner iskal zamjenu vu Istanbulu el mu je bile pre glasne navijajne i nije mogel igrati. :lol:
  • Stadion Maksimir


    Je vidim. Dobrek ja te vidim.
  • Transferi - rasprave
    Prve moram reci da je absolutna glupost igraca deti na tribinu samo zate koj trenutne nece produziti ugovor. Ak more pomoci ekipe cemu da ga se stavlja na tribinu. A pitanje je gde bi on pri nami igral?! Imame Ljubicica,Misica,Ademija,Sucica,Bulata i Halilovica (teri iste more centealne igrati) za dvije do mozda 3 pozicije ak bi bez desetke igrali. S Selahijem bi to bile 7 igraca. Male previse.
    Pogotove sad. A cem se Misica male mekne s zajnuga veznuga prema napred odma je bolsi. Nebi mi taj transfer imel smisla.
  • Stadion Maksimir
    A imate rasprave. Bitne je da se neke pokrenule. Bitne je da se bude delal stadion. A ste bu tu koga politicki jebel koga briga? Ak bu stadion zvana zeleni nek onda bude zeleni. Ak bu plavi , nek bu plavi. Ak bu mogel mejnati boje ko na Allianz Arene jos bole. Bitne je da dobime pravi stadion. Se druge je tak se jedne.
  • Transferi - rasprave
    Glejte indexa. Schulz je ponuden Dinamu. Pa cemu opce pisete taj clanak kad covek ima vec skoro dvije lete velike privatne probleme , navodne tukel zenu, a i sud ga ceka. Pa takvoga igraca zeti nemres. Jedine ak oces jos vise nemira. Bedastoce piseju. Sve za klikove.
  • Transferi - rasprave
    Mene dalje zanima koja su ta 4 imena koja mediji spominju kao SD. Dalje nema nikakva imena. Tak da mislim da je to sve same bezveze koj govoriju. Nije mi klub jasen. Koj cekaju. Cudna je te situacija. Ima tulike opcija a mi ne reagerame. Zimski prelazni rok nam dolazi a jedine koga se spominje je Hoxha. Kaj je s drugim imenima.