Ostali Sportovi
I fucka im se. Kad nemreju ispasti u nizu ligu, miljune zaradiju , a igraju nikak. Zate i ne volim taj americki sistem lige. Ak osetiju da imaju dobru momcad onda igraju da upadnu u playoff. Al ak znaju da nisu za nis onda im je sve jedne kulke gubiju i kulke poraza budu imali. Onda bez motiva igraju.
Tek ozbilne pocneju igrati u playoffu. Ne volim taj njihuv sistem. Nekak mi je bezveze. Mores igrati uzasne, uprava more zasrati , miljunasi novce vrtiju i pereju a desiti im se nemre nis. El su stalne u najvisem rangu. Eto sad nakon ja neznam kulke let Timberwolvsi neke igraju. Prije toga su bili isti ko sad Detroit.