Novi trener Dinama #3 Kovac , jako teske da bi dosel. Kovac je dober trener ali dosta strog. Evo u Wolfsburgu je pred otkazem. Igrali su jedne vreme odlicen nogomet pod njim ali ekipa ga je pocela busiti ubiti oni koji su vec malo duze u momcadi Wolfsburga, naprimjer Arnold. Arnold je Kovaca vek nekoliko puta ovu sezonu kritiziral. Igraci u Bundeslige su poceli biti "pizdice". Nis im ne pase , pogotove svabama.