Novi trener Dinama #3 Ja iskrene nisam pameten i nemam resenje. Dati otkaz, ne dati otkaz. Nakon takvuga poraza bi se to trebale desiti. Nije te Jakirovicu prvi put da se desi. Ne treba opce nikoga vredati. Cemu? Pogotove cemu se Zajec vreda teri je tek par dani v klubu? Takvi porazi se dogodiju. Jednostavne je te nogomet. Jos jemput ,najte vredati. Si sme ljudi, si gresime, volime Dinamo , znam kak se osecate al nema smisla.