Transferi - rasprave Ma nema potrebe za sekirancijom kako god bude sad...ovo je već sad prijelazni rok za prolaznu ocjenu, da bude za 5 trebali bi nam još brekalo i da prodamo recimo bulata i dofuramo wakizaku...
Ali u odnosu na prošla 2 roka, ovo je space shuttle...