Baš...jakir mi je ko neki baby Dalić...stavim najbolje kaj imam pa nek dečki probaju neš odigrat...osim senatora, senatori uvijek igraju jer su me oni zadužili...
Ne znam, gledam ako su bešiktaš odbili, ostajemo mi i yb, sad s obzirom da oboje počinjemo iz playofa njemu se to možda čini isto, a švicarsku ligu već zna
Nebi htio bit pesimista, ali ovo me podsjeća na prošle godine satriana. Sve dogovorili s njegovim klubom, sad će krenut, nijedan drugi klub se ne spominje u komunikaciji, odjednom potpiso za brest:gasp: