To ja uporno tupim. Neka slaven (istra, rijeka, gorica) riskira sa nama i potencijalno dobije jebačku lovu kad igrač ode iz dinama. Dao bi im 1.5 mil i 30-40% od sljedećeg transfera. I možda nekog igrača ubacit u jednadžbu. Tipa mudri ili kačavanda...
Upadi u kuće, prerušavanja u majstore molere.... Špijunski filmovi tom cruise pičke materine... To više nema veze sa nogometom i navijačima po meni. Gdje je tu čast? Deset ljudi upast u stan i speglat jednoga zbog krpa? Glupost