Modri Šank - Ajd na Pivicu Otezati test je tesko, jer ce komisija i dalje biti ista, ali je moguce uvesti dodatnu edukaciju za nize prekrsaje. Moze netko dobiti 1-2 kazne kroz godinu ili dvije, ali za 3-4-5 bi isao na dodatnu edukaciju, pa bi ponasanje bilo bolje, jer se nikome ne sjedi u 7-8 navecer u nekoj uskoj ucionici s 13 debila. — Infinity
Dodatna edukacija ili još bolje opaliti po džepu. Ako ti voziš u naselju gdje je škola 80, a dopušteno je 30 ili 40 onda ti je kazna 3 tisuće eura i doviđenja. Kada 20 ljudi plati tu kaznu voziti će svi primjereno.
Ja razumijem da netko slavonskom ili vukovarskom noću kad nema nikoga vozi 20 ili 30 preko ograničenja, ali debila koji kraj škole u sred bijela dana vozi 80 ne mogu razumijeti i oderao bih ga kao jarca za to.