Transferi - rasprave Po svemu što se da iščitati je plan na zimu dovesti lijevog beka stranca, desnog beka i očigledno Hoxhu. Možda čak još i stopera.
Otići će vjerojatno Moha, Sosa, Mykha, Menalo, Marin i Drmić.
Ja najiskrenije sumnjam da će Dinamo na proljeće biti kadrovski jači, čak mislim da će biti slabiji.