Comments

  • Transferi - rasprave
    uz svo postovanje kojeg imam prema tebi, kako znas da je njegov plan loš i kad ga baš niko drugi ne zna. Bilo bi krajnke neozbiljno otpisati najbolje igrace /najskuplje a dovoditi zamjene za kikiriki ili novac koji Jos nemas . To bi vise licilo na bivsu upravu nego Novu a pogotovo lisca i profesionalac Bobana. Znamo da se oslobadjaju 2,5 milja eura na dugom stapu,to su ako je limit 750 milja sto je solidna svota za placu jako ozboljni novci i doboljno za 4 prava pojacanja koja se mogu naci za te pare . Dajmo Bobanu vremena i sve ce biti top. Pa samo juicer je zavrsio 4,5 ozbiljnih poslova koje drugi nisu u cijelom svom mandatu. Bit ce sve dobro Izete , znam da volis Dinamo jako puno i da se nerviras kao i ja . Ali sve bude bolje ,ne brini brat
  • Transferi - rasprave
    bez kommentar???:yikes: :rofl:
  • Martin Baturina #10
    Ono sto je postignuto sa bivsom upravom i ugovor koji je Martin napravito nema vezw sa bobanom ali se treba ispostovati. Pa po tome ako se bonusi ostvate to je max sto se moglo izvuci za njega . U suprotnom neko bi ponudio vise .
  • Martin Baturina #10
    onda je to top transfer. Vrijeme je za promjenu
  • Martin Baturina #10
    onda je to top transfer. Vrijeme je za promjenu
  • Martin Baturina #10
    Pa @Miro Vugrinecnije bas otisao za 20 i plus bonusi kako si najavio. Ovo 17 mil plus njihovi sumnivi bonusi nije da obara sa nogu
  • Transferi - rasprave
    Petkovic se pres svima zahvaljivao perasici i bivsoj upravi, trenira kad i koliko zeli,bira tekme, Niko nije iznad kluba pa ni on. Doveli smo trenera iz Koga cemo stojati,trenera koji ce graditi autoritet svojom rezultatima ,ponasanjem ,a ne trenera koji ce se svadjati i biti tiranin jer takav jednostavno nije ..Petko se tu ne ulapa. Boban je to osjetio i to zna. Bolje odmah odstraniti moguce sukobe i negative. Uz sav respekt za sve postignuto. Imamo je i priliku,fer deal mu je ponudjen ,nije prihvatio i ajd bok. Sad imamo vremena naci zamjenu i dobro se pripremiti. Sjetimo se samo zavlacenja prosle godine . Nije Boban naivan. Samo me iznenadio Pjaca ,da nije prihvatio smanjivanje ugovora ,jednostavno mi ne ide u glavu. Toliko o ljubavi prema dinamu. Jesi profesionalac,Boris se za sebe. ali je i Boban. Njega zanima sta je najbolje za Dinamo . Veliki podrska za Ove poteze. Mozda ne kratkorocno ali dugorocno pravi potez
  • Transferi - rasprave
    Nekako imam osjecaj da ce Špika preziviti i ovaj zemljotres , svi odlaze al špika ostaje :lol:
  • Mateo Lisica #21
    Mudar odluka ,sretno u najvecem hrvatskom klubu
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    Bruno legendo,hvala na svemu i sretno dalje sta god to bude bilo . Uvijek si Sam donosio svoje odluke , trezveno pa tako i sad . Nista ne zamjeram ,mislim da je pravo vrijeme za rastanak
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    haha hvala ti puno na lijepim rijecima . Ima ovdje jako puno materijala za Dinamo . Mislim da bi se Lopez mogao dobiti za do 3 milje. A Revivo ce ubrzo biti puno skuplji . Sad ga se moze uzeti za oko 2 milje
  • Leon Jakirović
    Mali ima sve i bit ce bolji od vuškovica napuhanog koji se sa 17 istetovirao i umislio da je neka faca . Jakira niko ne gura ,mali ce ce biti nas najvecih izlazni transfer jednog Dana ,ili jedna od najvecih
  • Dinamo II (2026.-)
    da si bio brzi nebi te stigao :lol:
  • Transferi - rasprave
    heard brotha:lol: :cheer: ,ulja i balzami.su skupi ko djavo
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Lijevi bek Marcos Lopez ,igrac Feyenoorda na posudbi u Copenhagenu, kako Sam nacuo nisu uspjeli spustiti cijenu. Gledao ga vise puta i po meni odlican igrac .
    https://www.transfermarkt.com/marcos-lopez/profil/spieler/432175
    Roy Revivo najbolji odbrambeni igrac israelske lige i reprezentativac , top

    https://www.transfermarkt.com/roy-revivo/nationalmannschaft/spieler/919538