vec lupaju kako od Belje nece za sad biti nista pa su si tako otvorili mogucnost izbacivanja sranja do daljnjeg i bacanja imena ,zono stay calm i ne nasjedajmo. Neki dobar vibe nam je ovdje u zadnje vrijeme. Nemojmo to zajebat
Uhhh kakav postava na pripremama ,kompletan klub je uz decke. Od Bobana ,Dabca,Manenice ,Capellasa ,Vlaovica , jako me raduje sto je i Kelva dio Kovinog strucnog staba. Sve dinamovci i pozitivci . Sav Sam se najjezio
Ne brini bratko @Paggini,malo cu nalozit njihovi forum za Lopeza , neke informacija iz "prve" ruke ,ili dezinformacije . Ima da ga zgadim samo tako:lol: pa onda cekam da vidim imaju li i Oni svog Nicotu na njihovom forumu haha
hvala buraz , meni nije problem Danski ali nisam bio siguran da li se moze prevesti sa linka ,hvala ti puno . Ovi subse zabrinuli alinnavodno vode u utrci za njegov potpis
Bilo bi mi drago da ga je neko pogledao nakon sto Sam ga prozivao na scout i ovdje . A i ako ne onda opet barem imamo nos za osjetiti igraca haha ,zona zivi vjecno
njega Sam davno preporucio , bio je na pozajmnici kod njih i odlicno po meni odigrao ,sve bolje kako je sezona odmicala. Imao Sam priliku u vise navtata ga gledati u zivo. Prvo su odustali jer su htjeli jednog deugog igraca ,ta se kombinacija izjalovila ,odustali i sad opet pregovaraju sa Feyenoordom . Imaju otkupnu mislim do 1.7. meni daleko bolji i od gode a i od ovog malog. Peruanski reprezentativac
Ja radim a vi se ovdje zajebavate haha Uprave odlaze Špika ostaje ,mic po mic naš špika lagano se priblizava pocetnom sastavu. Sad je kako Sam shvatio broj 76 :lol: