Aktivan život Jbt brate svaka čast ,kao klinac o tome sam sanjao a sad se bojim i pogledat dolje sa 10 m visine . Nadam se da će sve biti ok , ne sumnjam da će biti doživljaj posaban i za sebe iako iza sebe imaš već 31 skok. Čim budeš u mogućnosti javi se plz:pray: