Trener - Mario Kovačević Samo budala može vjerovati da će ovo izaći na dobro. E sad jel nam treba titula i nema veze kako doći do nje , da su svi izgubili respekt prema nama , ili način da igramo kako svi želimo , da nas vodi trener koji ima muda ,zna svoj posao, zna kako igrati presing , i po tome i selektirati i birati igrače a ne rotirati da mu niko ne zamjeri . Svako novo kolo sa istim trenerom je sakrivanje prljavštine pod tepih. Mislim da na cijeloj zoni nema realan i objektivan brat koji će reći da ima razlike i napredak u odnosu na prošlu sezonu. Ni mrvicu nismo bolji ,pripreme duge , lagano bez stresa i kvalifikacija , već 11 mjesec za par dana ,maltene pola prvenstva prošlo a mi goli racku. Kako smo kritizirali bivši upravu da nisu uzimali odgovornost na sebe ,povlačili prave poteze ,tako isto i sad ja očekujem da neko preuzme odgovornost. Momčad uopće ne izgleda dobro . Najiskrenije mislim da bi i rijeka pregazila onakav Malmø a mi od boda jednog j dva izvučenog se pretvaramo kao da smo ga osvojili protiv reala. A mi smo u biti izgubili 2 jako važna boda. Ako za ovoliko vremena mi još ništa nismo naučili ,nikad niti nećemo. Bojim se da će i kad dodje do raskida biti ono , sad je kasno , svi smo vidjeli da je to trebalo davno uraditi.
Ne želim ničiju glavu ,pogotovo ne gospodina Kovačevića ,ali kako izgledam sve gode i høre da je to sramota. Onoliko novaca je uloženo,odradjeno na vrijeme da bi se jedan Vukovar šprdao sa nama . Nema ali, preuzmite odgovornost već danas