Trener - Mario Kovačević Dobro jutro , u raspadnutom stanju, fucking black Week , radno cijeli weekend,nastavljamo dalje sreća pa Dinamo igra večeras i jedva čekam tekmu u novoj trenerci,travel od kluba. Treneru sretni danas . I tebi i momčadi. Jedna velika molba, zgazite ih danas i jako od prve sekunde. Pun mi je k te Gorice. Dužni su nam jako puno . Gazi