Comments

  • Trener - Mario Kovačević
    Dobro jutro , u raspadnutom stanju, fucking black Week , radno cijeli weekend,nastavljamo dalje sreća pa Dinamo igra večeras i jedva čekam tekmu u novoj trenerci,travel od kluba. Treneru sretni danas . I tebi i momčadi. Jedna velika molba, zgazite ih danas i jako od prve sekunde. Pun mi je k te Gorice. Dužni su nam jako puno . Gazi
  • Tribine
    green dragonsi su u pitanju ne viole :wink: ,viole su Mariborovi,mada isti racku Janez ko Janez . Sve je to i 2,3 ulice daleko jedno od drugog :rofl:
  • Trener - Mario Kovačević
    ček nemoj zajebavat da su Bišćana kontaktirali prije Kovačevića ??? Ako je istina da onda stvarno počinjem sumnjati u Bobana o njegovu stručnost
  • Transferi - rasprave
    svaka čast ,ja imam više ali naravno i njegov
  • Transferi - rasprave
    ako nemaš dres od Kaneka ,nisi njegov pravi fan. Ne imam te u Kaneko fan klub na sastancima :lol:
  • Trener - Mario Kovačević
    Nemojte se primati na ove retarde novinarske. Jučer je bio top Kek, danas im je Bišćan,a sutra će neko treći. Bez veze se samo nadamo nečemu kad Svevišnji neće promijeniti Kovu nikad
  • Trener - Mario Kovačević
    Svako je bolji od Kovačevića pogotovo Bišćan
  • Trener - Mario Kovačević
    pa ako kužiš šta sam pisao ok ako ne šta ću ti ja. Sarkazam prijatelju, sarkazam. Pričam šta će nam Boban na kraju reći jer je zadržao ovog lika. Dobijemo na guzove Goricu(nisam siguran baš u to) i tovare ,onda je 4 boda prednosti i kova nikad sigurniji. A samo zahvaljujući tome što su tovari još gori od nas. Ne zahvaljujući našoj igri.
  • Ostali Sportovi
    hvala stari :heart:
  • 1.HNL 2025./2026.
    ma staviš kapu i problem riješen :rofl:
  • Ostali Sportovi
    Uhhh jeben program ,niko ne prenosi?ppv očigledno
  • Ostali Sportovi
    hvala buraz, koja j glavna borba? Imali naših?
  • 1.HNL 2025./2026.
    :lol: sve ima svoje haha ne postoji ta žena zbog koje bi se mijenjao , pogotovo ugrađivao kosu, radio stomačne bypase da ne nabrajam. Znači ima neki kompleks do god čovjek nije zadovoljan svojim izgledom. Jedino ispravno je po meni zategnuti remen i teretana. A što se žena tiče ,ne jebu zgodni nego uporni:rofl:
  • Ostali Sportovi
    Kad ide Fabijan
  • 1.HNL 2025./2026.
    ma to su kompleksaši što jure na presađivanje. Ja se brijem svojom voljom , i to od 20.godine ,ti i tamo sam puštao kosu ali mi najlakše ovako,sam svoj majstor