Bez obzira na ovu utakmicu, Hajduk je dobro odigrao prosle 3 sa dosta prilika i dobrom igrom iako su cak u onom tjednu imali dvije utekmice tjedno..tako da…bit ce zanimljivo sa njima
Dajte ljudi, dobili su utakmicu i točka, penal je isto tako bio, glup, ali je bio.
S obzirom da su odigrali 120min prije koji dan izgledali su solidno. Na nama je da ih sve potaracamo