Mora se ici bez kocnica, punom snagom, bez obzira sto je AEK par dana kasnije. Mislim da ce opet biti izmjena i sastav: Livi - Ristovski, Peric, Sutalo, Miha - Misic, Ljubo, Baturina - Kaneko, Petkovic, Ivanusec
Fun fact. Dinamo je ove sezone klub s najvecim koeficijentom, a samim tim i prvak s najvecim koeficijentom. Da se novi format pozirio jednu sezonu, mi bi sad vec bili u grupi. — Infinity
Tko nam prijeti ako racunamo da cemo osvojit naslov, odnosno protiv kojih moramo navijati? To su uglavnom klubovi van liga petice?
Molim nekog tko zna da odgovori - jel nam znaci eventualna pobjeda vise za klupski koeficijent od recimo remija, ili je bitan samo prolaz? I kolko je to bodova. A kolko znaci za HNL i jel se to jednako boduje?
Skroz legitiman potez Biscana, a to sam i ocekivao/li.
Kaj ti nebi isto tako postupio - mladom prvotimcu koji ti dolazi sa pun kufer golova iz juniora a da mu ne das da se dokaze?
Ova izjava je puno bolja stvar za nas nego da je pricao kako su suplji ko svicarski sir.
Upozorio je na to u cemu ih vidi jacima, usput, nisam do sad ni cuo za tog opasnog: Levi Garcia.
Dobro izvjesce Bjelice