Robert Mudražija #20 Ali tom logikom je sve što pišemo generalstvo poslije bitke. Jer i je. — Tongo Doumbia
Naravno da nije. Ovisi iz kojeg kuta pišeš.
Ako ti premisa počinje iz "pa ionako smo igubili , trebalo se probati bilo kaj drugo" to je gneral poslije bitke jer pristupaš problemu iz 65. minute utakmice (ulazak Vidovića) sa informacijom krajnjeg rezultata.
To ti danas imaš ali trener u tom trenutku naravno nema.
U 65. minuti je 1:2 i potpuno otvaranje sredine sa igračem manje bi (ja mislim) rezultiralo brzim primanjem još jednog gola što onda drastično smanjuje bilo kakvu šansu osvajanja bar jednog ako ne i sva tri gola.
Tu je glavnina poje poante. Da je ušao Mudražija ionako bi isto kao i Vidović imao zadatak igrati srednjeg veznog jer moraš imati barem dva.
Kante to sam nemre pokriti.