Comments

  • 1. HŠK Građanski Zagreb
    Dinamo treba 30og u splitu istrčati sa grbom građanskog na dresu umjesto dinamovog tu jednu utakmicu i pokazati da je građanski silan i neslomljiv kao što je to i dinamo sada nakon njega.

    Jel se to uopće smije po pravilniku... Ako da bila bi odlična odluka
  • 1. HŠK Građanski Zagreb
    ali po kojoj logici onda niti jedan klub nije stariji od 79 godina
  • 1. HŠK Građanski Zagreb
    mislim da je tu više o preferenciji nego povijesti... Npr. Hajduku slave 1911 kao godinu osnivanja a taj isti klub je raspušten od talijana kada su okupirali split i ponovo osnovan 1944. To možeš gledati i u kontekstu tadašnje SFRJ.
  • 1. HŠK Građanski Zagreb
    realno isto pitanje možeš postaviti i za Zrinjski... Razlika u njihovom gašenju i gašenju domaćih klubova je što su naši prisilno raspušteni.
  • 1.HNL 2022./2023.
    “Ja sam Dalmatino, bez srca i duše, ja sam od onih kako vitar puše”. Na kraju te poruke stajao je i “potpis” koji je stilizirano spojio splitsku navijačku grupu i - HNS

    -Armada 21 minuta
  • 1.HNL 2022./2023.
    Danas hajduk imao sreće što nije završilo 6:0...
  • 1.HNL 2022./2023.
    Jedna od boljih utakmica ove godine... Kako se riječani bore za loptu gušt za gledat
  • 1.HNL 2022./2023.
    Ali ipak sad nema veze hahahaha 2:0!!!!!
  • 1.HNL 2022./2023.
    mogla bi ih koštati škrtost jankovića
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    al za ove atraktivne golove tipa od petkovića protiv bodoa bi bilo fora
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Sad sam se sjetio ove animacije sa početka sezone od osijeka al od lokse nisam našao

    https://www.instagram.com/p/CkjKEIwLs7J/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

    Bilo bi fora da tako nešto rade za golove
  • 1.HNL 2022./2023.
    Rijeka iduće sezone kad ostane jakirović ide po titulu
  • 1.HNL 2022./2023.
    Ja ću se ubit... Kako mi ova gorica ide na živce
  • Shit of the day
    Rijec derbi se pocela prostituirat po medijima valjda u pokusaju davanja znacaja nekim manjim utakmicama. Index je upotrijebio rijec derbi za utakmicu Dinama i Slaven Belupa u subotu :grimace:

    Pa derbi banske hrvatske kak ga je nazvao ljubić
  • Ostali Sportovi
    a Aco veli da nemre biti u nekom klubu i biti izbornik. Kaj će to značit ciboni za ljeto ćemo vidjet. Možda treba klub pretvoriti u volontersku organizaciju kad već ne isplaćuju plaće...