• BluePhone67
    2.7k
    Cisto informativno za ljude koji ne znaju koja je procedura za napravit legalno grafit na zgradi..

Zgrada je sa 3 u ulaza, 100 stanova i grafit bi se radio recimo na jednom kraku ili ti ulazu koja nema veze sa ostala 2.. Sto treba skupit od stanara, koje podatke treba, koliko potpisa treba minimalno, dali treba od sva 3 ulaza ili samo jednog i gdje treba predati i dali jos nesto treba ??
  • WNY86
    0
    Gdje se mogu nabavit ili izradit šablone? Npr bulldog za farbanje trafostanica i manjih povrsina.
  • Mulec86
    27

Napraviš ručno od hamer papira ili kartona, odnosno papir za šablone.Neki relativno tvrdi papir nacrtas uzmes skalpel i rezuckas. Osobno mislim da se nigdje ne moze kupiti,možda samo privatno od nekog ko je vec radio ili ti zeli napraviti za novce.
  • Plava Slavonija
    28
    Pitanje za nekoga tko je vise u crtanju..
    Vezano za sprejeve, koji su najbolji/najisplatiljiviji za grafite i gdje ih je najbolje kupovati u ZG ? takodjer isto zanima me za boju temeljnu na zid.
    Takodjer kapice za sprejeve,gdje se to moze kupiti ?
  • Somport
    33
    Vezano za sprejeve, koji su najbolji/najisplatiljiviji za grafite i gdje ih je najbolje kupovati u ZG ? takodjer isto zanima me za boju temeljnu na zid.
    Takodjer kapice za sprejeve,gdje se to moze kupiti ?
    Plava Slavonija

https://graffitishop.hr
    Nije reklama, ali imaju doslovno sve preko narudžbe. A ako baš hoćeš fizičku lokaciju, imaš NOSS na Tkalči. Limenke Montana, 20kn a kapice su ti 1.5-2kn svaka.
  • Somport
    33
    Meni su iskreno zasad jednaki, no MOLOTOW je odličan brend meni.
  • ŠKORPIONI ZAGREB
    42
    Ručka a zašto da se nerade u parkovima kad se tamo igraju djeca šta nije to logika neka da klinjo pita tatu kaj to piše pa da mu on lijepo objasni... Samo neka se crta i u parkovima i ispred škola pogotovo osnovnih ispred vrtiča itd...
  • ZGV
    848
    Naravno, no kada se naprave na prolaznijim mjestima više ljudi ih vidi.
    Neki dan sam prolazio po jednom kvartu, neka mala uličica, u njoj odličan grafit koji nikad nisam vidio.
    Po cesti do na dan prođe tisuću autiju, samo da je u toj cesti to napravljeno, svi bi to vidjeli.
    Btw, samo nek se crta , svatko ima svoju ideju...
    Ja sam osobno da se crta na mjestima gdje dnevno prođu tisuće ljudi, a ne nekoliko desetaka...
  • ZGV
    848
    Kak veli naslov, samo aktivizam...
  • Hipo
    399
    Jos bolje izgleda kad se vidi cijeli i buldog gore iznad.
  • Mulec86
    27
    uvdo9ppaus30haai.png
    Rama, odlična slika.
  • ZGV
    848
    mi smo gotovi
bold
italic
underline
strike
code
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.