Sad bas gledam put dinama u europi...nadam se minimum EL,ocekujem LP....ali kako vam se čini za slučaj da ove god igramo tu KL...koliko bi tu dinamo daleko mogao ići?
San marino koliko stanovnika ima nešto malo...tamo su naši igrali u glavi mi je nešto da imaju prostojan stadion za neki hnl klub...Lihenstajn čak ima stadioncic podsjeća na niže engleske...na hnl odličan