ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Stadion Maksimir
    Jooooj samo da nam sjever na katove ne razdvoje
  • Stadion Maksimir
    Otto Barić (arhitekt) kaže to se može izgraditi za 60 mil eura...i to u ZG može biti samo maksimir
  • Stadion Maksimir
    Po koji puta sam sebi ovo radim...i opet se nadam ahahahaha
    Ali hvale svi jedni druge,nega laganini vibra...slažem se sa dečkima gore,imam osjećaj možda i bude nešto,uh kakav,bi to poklon bio Božićni da se dogovore do kraja godine
  • 1.HNL 2022./2023.
    Sinoć kad sam pogledao stadion i analizu,samo mi je bili jasno o čemu se radi,ako ću baš biti teoretičar zavjera,rekao bi i ti mediji i kuće sve je to ista kasta...svi žele na silu ponavljam se,napet HNL...tako je to kad daje netko 10 milijuna eura godišnje za proizvod koji je kakav je,10 mil eura godišnje,a Dinamo ti pokopa,cijelu sezonu za 5-6 kola. Ima li gdje podatak kolika je gledanost HNL na novim ovim programima a kolika je bila na Areni,jer oko mene svi gledaju na Bembara Twitch,nezz nikog da je mjenjao operatera?
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Everton zabio Manchesteru u petoj minuti,snimaju Casemira,kaže komentator Casemiro i njegov podbradak se lagano vraćaju na centar hahahahahaha Arena 3
  • 1.HNL 2022./2023.
    Slaven ove sezone valjda peti puta već gubi sa 3-0,5-1 i tako...a ljudi još u borbi za europu...u 12 tekmi 21 gol primili,koja liga jbt
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Jel Bale igra jos za Wales?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Za 15ak min na Novoj ždrijeb za idući Euro
  • Kutak za grafičke radove
    Koju stranicu ili program bi bilo dobro koristiti za stickere,pokušao bi nešto privatno za sebe
  • 1.HNL 2022./2023.
    Mute s tom ligom,na silu Boga bi da bude "nikad zanimljiviji,nikad jači HNL" ..a liga riješena u 5 kola...na silu Boga bi da Šapit radi proslavu prvaka na Poljudu...liga nam je sto dalje to očajnije
  • 1.HNL 2022./2023.
    Gdje god čitaš komentare,ovi su u javnosti postali najomraženiji državni kolektiv
  • UCL - 3.kolo - RB Salzburg vs. Dinamo Zagreb - 05.10.2022. - 18:45h - RB Arena, Salzburg
    Što se tiče Mišića dao bi mu više slobode prema naprije,u ovakvoj tekmi gdje su ovi baš prava fizička momčad,meni bi leđa Mišiću držali Ademi i Ivanušec
  • UCL - 3.kolo - RB Salzburg vs. Dinamo Zagreb - 05.10.2022. - 18:45h - RB Arena, Salzburg
    navijam ovdje za milan da dobije i da vise manje rijese dosta toga,možda bi u ZG došli sa nešto mješanijom ekipom...ali teško za sad ide
  • UCL - 3.kolo - RB Salzburg vs. Dinamo Zagreb - 05.10.2022. - 18:45h - RB Arena, Salzburg
    ↪db-izbjeglica
    aaahahahahahhahaha isti osjećaj kao gol u 94oj iz zaleđa
  • UCL - 3.kolo - RB Salzburg vs. Dinamo Zagreb - 05.10.2022. - 18:45h - RB Arena, Salzburg
    Mi ćemo na kraju doći u London u situaciji da budemo 1 2 3 4...to ce biti kaos haahhahaha
Home » Logistika
More Comments

Logistika

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo