Dinamo Zagreb 2019/2020. - O svemu pomalo Jel moguće da su ovo novi očajnički potezi?
U smislu da ih se sad prati pozornije, pa da neće moći više sklapati ove provizije nakon prodaja, kupovina, pa jedini način ostao da potpiše nećaka i sina gazde hotela da dođe do nešto novaca?!
Nije da je to super, ali opet valjda ne može se izvući toliko novaca na plaću ovih amaterskih igrača i transfera od Danija Olma...
Neki dan slično odradila Barcelona, kad su potpisali sina od menadžera De Jonga, mafija svugdje, ali naši stvarno srama nemaju ni 1%.