ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Webshop nam izgleda dosta lose, zar je to tako tesko malo ljepse dizajnirati. Nepregledno, nabacano, neefikasno..
  • Bivši Igrači & Treneri
    Ćorkan u Almeriju
  • Dinamo Zagreb 2019/2020. - O svemu pomalo
    Predviđam naslov Dalmatinskog portala nakon derbija:

    HNS MAFIJA: Sudac masakrirao Hajduk, nije išlo bez Edouka i Ismajlija
  • Bivši Igrači & Treneri
    Brekalo usao u 77. minuti, zabio gol i asistirao :cool:
  • Bivši Igrači & Treneri
    Cini mi se da je tu najvise do roditelja. Agenti ih uvjere da odmah prve pare uzmu, kod nas neko misljenje da moras osigurati "egzistenciju" do 22-23 godine, pa lete svi van na prvu ozbiljniju ponudu..
  • Bivši Igrači & Treneri
    Jadni Brekalo opet zakucan za klupu, iako mu kao prije 2 mjeseca obecali da ce biti standardan u novoj sezoni, da ne napusta klub.
  • Transferi - rasprave
    ↪Beowulf112


    Ostave tako kad nisu sigurni jel potpiso novi ugovor s obzirom da nije preso ni u jedan drugi klub, a nije toliko poznat da znaju detalje :D
  • DINAMO PREDICTOR - 7.kolo
    27.08.2019. 21.00h - Rosenborg - Dinamo 0:2 Olmo
    31.08.2019. 18.30h Hajduk - Dinamo 0:2 Gavranović
    01.09.2019. 17.00h - Dinamo II - Hrvatski Dragovoljac 2:0 Krizmanić
  • Mlađe Kategorije
    ↪Eduardo


    Brat
  • Dinamo Zagreb 2019/2020. - O svemu pomalo
    Knezevic vracen u Dinamo iz Lokomotive.

    NIJEDAN igrac Dinama vise nije na posudbi u Loksi :blush:
  • 1.HNL - 2019/2020
    Sammir blizu potpisa za Loksu
  • Stadion Maksimir
    Stvarno nedostaje ova vikend utakmica, pa se opet mora i o stadionu mastat :lol:
  • Transferi - rasprave
    Krila mozes igrat oba ako je igrac kvalitetan, zavisno sta trazis od njeg, da se izvlaci suprotnom nogom na sut ili da trazi asistencije, pa sto da ne probat desno.
  • Transferi - rasprave
    Ivanusec je u Lokomotivi igrao jedno vrijeme i krilo, dok je u ekipi Majer bio 10tka, ne bih se zacudio da ga isproba Bjelica na tim pozicijama.
  • Transferi - rasprave
    Ne treba nam nista, meni i ovako zao da na klupi moraju sjedit Ivanusec, Majer, Gojak, Gavran, Beli, samo bezveze gomilat igrace..

    Od ovih nabrojanih svi bi bili glavni igraci u Osijeku, Rijeci ili Hajduku.
Home » Dudu
More Comments

Dudu

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo