• HNL - 22.kolo - Osijek vs Dinamo Zagreb - 16.02.2020. - 15:00H - Gradski Vrt
    Kreacija 0 bodova, Moro najkonstantniji u zadnjim utakmicama, izrasta u odličnog zadnjeg veznog.
  • 1.HNL - 2019/2020


    Opet se zvao VAR i opet potvrđen penal haha

    Baš zasad voda na njihov mlin da su stalno pokradeni, debil sudac ne vidi sam čist penal, neg mu moraju javit :D
  • Bivši Igrači & Treneri
    Olmo asistencija, nabačaj iz kornera
  • Bivši Igrači & Treneri
    Big Ben je realno po predispozicijama idealan stoper za engleske lige, samo ga jebe što će se povrijedit za jedno tri-četiri utakmice.
  • Transferi - rasprave
    Kad god pomislim da ne mogu past nize, oni daju gas i razuvjere me.

    Prije 20 godina vraceno je ime Dinamo, ali otad ne prestaje da se baca ljaga na to ime. Degutantni transferi, ljudi koji ga vode bez ikakvog obraza, stvarno nemam rijeci kojom opisati ovu bahatost i bezobrazluk.
  • Bivši Igrači & Treneri


    Baš čudna situacija. Znam ovako podosta popratit Bundesligu i Brekala, uđe s klupe, napravi dar-mar.. Onda dobije sljedeće 2-3 utakmice šansu od prve minute, nema ga ni na mapi, najgori pojedinac na terenu i tako stalno neki taj ciklus se ponavlja. Odlične role kad uđe s klupe, katastrofa kad ide od prve minute...
  • HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb vs Gorica - 09.02.2020. - 17:30H - Maksimir
    Baš kurcobolja kompletna.

    Uzeo bih za primjer Salzburg, koji ajde u zadnje dvije godine ima neku konkurenciju u vidu Laska, ali opet više nego izvjesno da im je sigurna titula, a u trudu igrača nema apsolutno nikakve razlike u odnosu na europske utakmice.

    Ljudi su ono u 18 ligaških utakmica sezone zabili 66 golova, doslovno rastavljaju protivnike na proste faktore.
  • Nogometni Podcast
    Mene osobno je oduševio Vojnović i sa svojim kolumnama na Telesportu i pričama u podcastima, da sam u jednom danu pogledao i podcast na Tribini i Inkubatoru. Zanimljive priče iz perspektive nogometaša, a zna lijepo uokviriti.

    A Topić je valjda najkvalitetniji novinar koji piše o nogometu, ne propuštam njegove kolumne i članke, usprkos činjenici da je veliki Hajdukovac.
  • HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb vs Gorica - 09.02.2020. - 17:30H - Maksimir


    Neki dan slušam u podcastu Aljošu Vojnovića i on baš spomene nekog trenera kao za kojeg nije shvatio koliko je utjecao na njega, parafraziram što mu je uvijek govorio: "samo izađi i daj sve od sebe".

    Pretpostavljam da je slična stvar i ovdje. Gojak ima svoje mane, ali nikad mu se ne može zamjeriti da se ne bori i daje sve od sebe, a čini mi se da Bjelica najviše to vrednuje. :D
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže


    Svaka čast uvijek na inovativnim idejama. Vidi se kad radiš nešto iz ljubavi, bez očekivanja išta zauzvrat. Respekt :D
  • HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb vs Gorica - 09.02.2020. - 17:30H - Maksimir
    Jako zanimljivo, promjena formacije. Lovro kao i obično podbacio u prošloj utakmici i sad kad doslovno nema konkurencije u Olmu i Ivanušecu svejedno ispao iz kombinacije. Vrlo znakovito rekao bih :D
  • 1.HNL - 2019/2020
    Meni je čak u Lokomotivi najbolji Uzuni. U slučaju odlaska Oršića na ljeto, doveo bih ga kao zamjenu. Kompletan igrač, zna zabit, asistirat, dobro napada prostor, igra i obranu..
  • 1.HNL - 2019/2020
    Ne znaju se detalji posla. Ali da jako smrdi, vidi se po tome da ni na jednom službenom kanalu nije objavljeno da je doveden. Dovedeš kao etabliranog igrača i daš mu ugovor na 5 godina, i ni Dinamo ni Lokomotiva ne objave ništa, nego eto samo krimos Mamić u intervju neobavezno spomene doveli smo i Karačića.