ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    Iz svoje perspektive mogu samo konstatirat da ne bih nikad ni bio na ovom forumu, niti bi se deklarirao kao navijač Dinama, ako se to smije biti dok je Mamić tu, u slučaju da su me bombardirali pričama o Mamiću i malverzacijama. Ako se ne varam on je na visokoj poziciji od 2002-2003, a ja sam tada imao 6 godina.

    Danas je 2021. godina, tako da svi uče djecu isključivo da mrze Mamića i ne raduju se pobjedama Dinama, do danas bi izgubili 18-19 generacija.
  • Transferi - rasprave
    Dinamo postaje Rijeka 2 :D

    Mišić, Gavranović, Ristovski, Nevistić, Štefulj
  • 1. HNL 2020/2021
    Nerealno kako lagano Gorica rješava Rijeku iz utakmice u utakmicu.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Hahaha, mogli su mu prepisat cijeli klub, čim završi karijeru da je sve njegovo :rofl:
  • 1.HNL-18.kolo - Dinamo Zagreb -Sibenik - 30.1.2021. - 17.05h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Mi danas nismo imali raspoloženog igrača — Eduardo

    Mišić, ali ne može sebi podijeliti lopte s očima, pa i zabiti :D
  • 1.HNL-18.kolo - Dinamo Zagreb -Sibenik - 30.1.2021. - 17.05h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Nema druge nego cestitati boljem protivniku
  • 1.HNL-18.kolo - Dinamo Zagreb -Sibenik - 30.1.2021. - 17.05h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ne znam sta je Franjic razmisljao u ovoj situaciji, jedina isprika mu je sto primarno nije stoper
  • 1.HNL-18.kolo - Dinamo Zagreb -Sibenik - 30.1.2021. - 17.05h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Auu, bravo Sibenik
  • 1.HNL-18.kolo - Dinamo Zagreb -Sibenik - 30.1.2021. - 17.05h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ne igramo lose, ali Sibenik isto jako dobar
  • 1.HNL-18.kolo - Dinamo Zagreb -Sibenik - 30.1.2021. - 17.05h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Beeeli
  • 1.HNL-18.kolo - Dinamo Zagreb -Sibenik - 30.1.2021. - 17.05h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Au kakav gol, svaka cast
  • 1.HNL-18.kolo - Dinamo Zagreb -Sibenik - 30.1.2021. - 17.05h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Očekivao sam konačno Tolića od prve minute, ali ajd drago mi je da ćemo vidjeti u akciji od prve minute Mišića i Belog.
  • Transferi - rasprave
    Lovri svaka čast prvo na karakteru, pa onda na napretku.

    Ja sam prvi koji je govorio da se loše uklapa, što vjerujem da je i bilo točno u tom trenutku. Baš je potreban jak karakter da u takvim situacijama ne padneš nego radiš još više i onda se vratiš još bolji i jači. Veliki respekt.

    Za transfer ne znam šta bi rekao, nije upitno da će doći do toga prije ili kasnije. Ja bih pustio njemu da procijeni gdje i kad želi kao što je Olmu dopušteno.
  • Transferi - rasprave
    nemojte puno vjerovati u izjave nogometaša... Zamislite da netko od igrača kaže da je prerastao Dinamo i da jedva čeka da ode — Bosna86

    Baš to. Pravi prijevod izjava je:

    Nemam ništa protiv da ostanem u Dinamu za više nego solidna primanja koje imam koja se NE MOGU dobiti svugdje i neću otići u malo bolji klub za sitnu povišicu, ali odmah bih otišao u stabilan klub liga petica za veće pare :D

    Ključno je što Dinamo odlično plaća, recimo Theophile vjerujem da ima više sad para nego dok je bio u Francuskoj. Zna da ne može igrati za top klub u Francuskoj, pa bolje mu uživat i živjeti luksuzno ovdje.
  • Transferi - rasprave
    Na Oršićevoj poziciji igraju Brekalo, Perišić i Rebić, nije da su to neki bezveze igrači :D
Home » Dudu
More Comments

Dudu

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo