ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 20.kolo - Istra 1961 - Dinamo Zagreb - 7.2.2021. - 17.05h, Stadion Aldo Drosina, Pula
    Mora Stojan igrati, imam ga na Fantasy :rofl:
  • Transferi - rasprave
    ↪Infinity


    Haha i ja sam taman odgledao regularni dio.. Kontam lupa @Bosna86, ali onda sam došao opet i kliknuo na njegov link :D
  • Transferi - rasprave
    Ha mislim 99% Mierez, nema bukvalno nijedan više napadač u ligi da valja haha

    Preostala konkurencija: Umut Nayir, Nikica Jelavić, Leon Benko i Ivan Krstanović
  • Dario Špikić #77
    ↪SAS1987


    Hahaha, tako ispada :rofl:
  • Dario Špikić #77
    Promjena klupske politike. Donedavno dovodili smo Gavranovića, Oršića i Tolića koji su veliki navijači.
    Sad dovodimo oporbu :D
  • HNL Fantasy
    ↪Neki tip sa Zapada


    Kolo prije ovog pobijedio lik sa svim igračima iz Slaven Belupa haha

    6188161.jpg?1612198012
  • 1. HNL 2020/2021
    ↪Mali dioničar


    haha da.
  • 1. HNL 2020/2021
    Dobro pojačanje, imaju samo Kulenovića kao pravog napadača.
  • HNL Fantasy
    txgvxvb34kvto52m.jpg

    Ubijaju me nasi, ako stavim Petkovica, igra Gavranovic. Stavim Kastratija, igra Beli :lol:
  • 1. HNL 2020/2021
    HNL jači nego ikad, nigdje ne možeš upisat sigurne bodove :yikes:
  • 1. HNL 2020/2021
    igra izvanredno - mladi Srbijanac Nemanja Glavčić. — deda

    Ističe mu ugovor na ljeto, ne bi me iznenadilo da Bjelica povuče potez i zakapari ga za ljeto, ako u međuvremenu ne potpiše novi sa Slavenom.
  • Transferi - rasprave
    Leškoviću ističe ugovor na ljeto. Pinto i Moubandje su davno otpisani, a vjerujem da će ili Horkaš ili Josipović u Rijeku.

    Špikić (?) — Krizy

    Ako dolazi mislim da ga računamo kao RW, ne može ni u Gorici igrat lijevo kraj Lovrića, kamoli u Dinamu kraj Oršića :D
  • Transferi - rasprave
    Manje više je jasno tko je otpisan za ljeto: Milić, Leovac, Stojanović, Hajrović, Atiemwen, Ćuže
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Sergio Lazarovich — SAS1987

    Haha znači neki Makedonac - Sergej Lazarović :D

    To za mirovine mi je apsurdno iz jednog dodatnog razloga:

    What is the life expectancy of a female in 2020?
    For males, it's about 76 years and 2 months; for females, it's 81 years and 1 month.

    Teška diskriminacija muškaraca, zapravo bi trebalo biti obrnuto da bi mogao duže biti u mirovini
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    pa me je uvjek zanimalo ako možeš prije u mirovinu ako u 62 godini promjeniš "službeni" spol iz muški u ženski :rofl: — SAS1987

    https://www.christian.org.uk/news/man-legally-changes-gender-get-early-retirement/

    Prije 2 godine to uradio lik u Argentini. Umjesto sa 65 otišao u mirovinu sa 60 godina :D
Home » Dudu
More Comments

Dudu

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo