ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - hajduk - 21.05.2022. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Meni je u cijeloj toj prici iskreno zao djeteta jer ima oca teskog debila koji ga je doveo u opasnost i sad cvili ko kujica zbog vlastite gluposti.
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - hajduk - 21.05.2022. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Kakav je to dinamovac koji u zg nije u stanju odgojiti svoje dijete da ne navija za hajduk, a pogotovo nosi to smece od dresa
  • Grad Zagreb
    ↪Rocky1986
    sto se mene tice, ovaj je maturirao
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - hajduk - 21.05.2022. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪NORTE
    to je ono sto svatko normalan vidi i zna ali oni ce traziti gdje su prosuli i to ne svojom krivnjom nego gdje su pokradeni ili se protivnik trudio vise protiv njih nego protiv nas
  • NISMO ISTI!!!
    ↪Bosna86
    vode ga kao sto su nekoc vodili magare po poljudu
  • Nogometni dresovi
    Dres izgleda kao da ispred veceg plavog stoji manji prugasti
  • Guzice i Sise
    ↪seljak86
    plava je legalna, Majki je imao neku zbog koje se ide u zatvor
  • Guzice i Sise
    ↪Neki tip sa Zapada
    upravo sam to isto htio napisati
  • Guzice i Sise
    Ima i lijepo lice, taman za milovanje
  • Guzice i Sise
    49fpa0hx1gxvenbe.jpg
  • UEFA Europska Liga 2021./2022.
    ↪namodi grebza
    jel ovo misliš i o 2. mjestu repke na svjetskom prvenstvu?
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - hajduk - 21.05.2022. - 20.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    3931 mjesto je kapacitet juga, a 1242 karte pripada tovare i nema bas nikakvog razloga da im se ustupi i jedna vise od tog broja. Klub treba napraviti odgovarajucu tampon zonu i ostatak juga pustiti u prodaju.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    mene zivciraju anglizmi ali u jednakoj mjeri me živciraju i "vatreni", "kauboji", "kraljice šoka"
  • Shop & Web Shop
    jel ima dječijih majica Champions u fan shopu? na Webu ih nema u ponudi
  • Shit of the day
    I ja iskreno navijam da Hajduk popusi sve utakmice u Hr i Europi, jebe mi se za koeficijent kad su oni u pitanju. Obozavam kad se sramote.
Home » Oluja
More Comments

Oluja

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo