Ajme majko na sta je taj Shakhtar pao — Efes Pilsen
Pao je na to da usprkos neigranju u svom gradu vec 8 godina iz ratom poharane države i dalje igra bitnu ulogu u europskom nogometu. Cudili smo se i dovođenju Jovičevića.
u nita ja ovo oko novih stadiona u hrvatskoj ne vjerujem dok se na njima lopta prvi put ne zakotrlja.
evo odličan prikaz gradnje stadiona u etapama i mislim da bi ovakav način bio idealan za Maksimir