• Prijava igrača za europsko proljeće!
    Fakat mi je teško razumjet da netko ne bi Ademija prijavio. Ako netko zna igrat takve tekme to je on
  • Transferi - rasprave
    rekao sam svoje mišljenje temeljem onoga što sam od Brekala vidio u zadnjih valjda 10ak utakmica koje sam ga gledao (u zadnje 2 godine) i stojim kraj toga. Ako je atmosfera u ekipi sada dobra, a čini se da je, dovođenje Brekala ju može samo razjebat. Valjda i karakter nešto znači u cijeloj priči
  • Transferi - rasprave
    Mislim da nam zbilja ne treba, pripreme su gotove, sve je odrađeno i spremno, nema smisla
  • 1.HNL 2023./2024.
    Složio bih se s Majkijem, ovo prvenstvo je 50-50 između nas i tovara, plus što ja ne bih Rijeku nikako otpisao. I neka je tako! Perišić je zvijer za HNL, ali mi je drago da je došao, nekako to sve diže još jednu razinu gore.

    Mi moramo samo sebe gledat i ne smijemo ovisit o naslovu prvaka.

    Kad pogledam postave Dinama i Hajduka, uključujući i sve igrače koji se oporavljaju, ja sam vrlo optimističan za neki naredni period od 2-3 godine i mislim da tu stojimo puno bolje od njih.

    Ali ova sezona je 50-50
  • dZG - Članstvo
    Koliko je meni poznato, moraš na prijavi imat potpis od osobe koju učlanjueš i to bi trebalo biti to. Plus uplata
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    gledajući brojke, volio bih da Halilović dobije 2-3 tekme u kontinuitetu, da vidimo kako bi to izgledalo
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Samo nek se ne zajebava protiv Lokomotive i Betisa i sve bu dobro
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Možda nije profesionalno, ali čak i ne bih zamjerio Petku ovo, suluda odluka da se igra
  • dZG - Članstvo
    bilo bi fora da daju neki voucher za shop, ali kak je netko napisao, ne bumo propali zbog tih 20-30 eura
  • dZG - Članstvo
    isto kao i ti, uplatio, isprintao potvrde, popunio pristupnice i odnio u shop 4.1.

    Cure su rekle da bi trebalo bit gotovo početkom 2.mjeseca, tak da čekamo još bar 2-3 tjedna
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Ljubu uništavamo na beku bezveze
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Sva sreća nije pogodio onaj zidić dolje
  • Jakov-Anton Vasilj #92
    Duvnjak je bio top, ne znam kam je on nestao. Tomek isto
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    "Ličke drvosječe", e to je ime za bend!