ok, sasvim jasno, ali to ne rješava problem ulaska na stadion i brojača. Ako par sto ljudi uđe na stadion bez ulaznice svaku tekmu, to izravno obezvrjeđuje godišnju kartu i ruši joj vrijednost
mislim da se ne radi o želji objavljivanja manjeg broja, nego želji da se klub posveti osiguravanju da broj koji se objavi bude što točniji, a ulazak na stadion pod kontrolom