Koliko mi lose stojimo na terenu meni se cijelu utakmicu činilo da ih lovimo po terenu a oni sa dva dupla pasa razbiju naš presing..
Bas me zanima broj pretrcanih km
Gledajuci ovu igru dinama i znajuci da je trener covjek koji je zasluzan za tu istu igru namece se pitanje jel ova uprava slijepa ili namjerno pusta klauna da upropasti sezonu.Trece opcije nema
kvalitetnom treneru ovo preuzet nebi bio problem.Dovoljan broj kvalitetnih i karakternih igraca da se izvuče prvenstvo.
Moze li uprava naći takvoga,sumnjam s obzirom na njihova zadnja dva izbora
Uzas uzas uzas..jedino pitanje je do kad?? Šarlatan na klupi bi razjebo i puno jacu momcad od ove.Pa mi u zadnjih 10min izvodimo neke trikove da ukrademo vrijeme.
Ovo ne liči na nista niti jedne smislene kretnje uigrane akcije bas nista.Vadi nas sreca i kvalitet pojedinaca.
Ta mantra da cemo uzet titulu jer su drugi jos losiji od nas ce nam se obit o glavu al tad ce bit prekasno
Vidi se zelja i volja al ovo je lose ne treba se lagat,nabijanje lopte i puno trke..Andric uzasan,Theo los...Petkovicevo najbolje pol ove polusezone.
Treba zabit jos jedan pod hitno