Spiker na stadionu kaze publici da na ekranu moze vidjet VAR situaciju zaleda, publika uzdahne zbog minimalne razlike a Sapit kaze eto vidite kako je publici na stadionu stalo do Konga, valjda je tupson mislio da se prikazuje rezultat druge utakmice...
Al jbt, tamnoputi crnci i nesto se otvori za prema naprijed i oni stanu, lopta unatrag. Ak su tak igrali dosadasnje tekme bome su neka africka anomalija, ali teska.
Meni se cini da Gana fakat ne zeli pobjedit, a mi ono, barem se osigurat jednim golom da ne izgubimo pa lako na kraju primimo gol za remi ako nam treba :sweat:
Ne znam tko me tjerao da procitam kaj oni misle o njihovoj danasnjoj prijateljskoj, covjek bi pomislio da igraju protiv osrednjeg kluba lige petica, a ne kluba koji na TMu vrijedi manje od Baturine kad je igrao u Dinamu.