ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Neron53
    2:2.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Najcudnija VAR situacija za zalede kaj sam ikad vidio. Gol sa 25 metara po podu iz slobodnjaka, amaterska greska obrane repke poput Urugvaja...

    Bomboncic od tekme.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Blago budnima :love: :love:
  • Transferi - rasprave
    ali čovjek koji je unutra mi je rekao da su si on i Boban dali ruku. — Bratić

    Jucer su dali "oni" ruku za svjetski mir pa danas opet sranje na Bliskom istoku. Pusti price...
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Cmrecnjak u elementu... Mislim da su penzici diljem Hrvatske sokerani ovim humorom.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    I kaj sad, da Dinamo odbije kladionice kao sponzore (koje su najveci igraci kod nas u nogometu) bi li se nesto promijenilo za 1% osim kaj bi mi dobili manje love? Ne bi.

    To je tako kao sto je Deda rekao, u svijetu kurvi... Btw. kad smo vec kod kurvi gdje se one reklamiraju a uvijek imaju posla? Kladionice? Da iz zakonski zabranis ljudi bi se nasli na ulici i kladili na borbe pasa.
  • Transferi - rasprave
    Nadam se da cu jednog dana saznat cijelu zavrzlamu otpisanog Nevistica koji se nekim cudom pojavi na svakom treningu i svakim pripremama, a sto je najbolje navodno i ima zainteresiranih klubova. Gdje je problem da ga vise ne gledamo :fear:
  • 1.HNL 2026./2027.
    Sanse da te veceri nije ispegan su vrlo male :death: :rofl:

    FB-IMG-1782062317484.jpg
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    idealno bi bilo kad bi grad Zagreb mogao dati koji milijun eura u sponzorstvo — fakin

    Dosta dobra podloga za postati rezimskim/politicki ovisnim klubom. A da ne govorim o pravnim komplikacijama takvog poteza, cisto sumnjam da UEFA blagonaklono gleda na to.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Golman Curacaa imao je 15 obrana te je ocijenjen sa cistom desetkom. Jos jedna stara skola (37 jari) koja bu u jednom danu skupila prek milju pratitelja na drustvenim mrezama. Laku noc...
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Nadam se da su culi Zvonu inace ne bu dobro. Strabag ce Zagreb samo na slikama gledat.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Tko ce odgovarati za tako niske cijene?
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Thun je napustio Leonardo Bertone, jedan od najboljih te najstandardnijih igraca u prosloj sezoni, nosio je i kapetansku traku. Defanzivni veznjak sa cak 11 postignutih golova prosle sezone. Jedan od komentara - "Napusta brod koji tone".
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Kaj je uopce tocno receno za preseljenje na Kranjcu iduce sezone? Jel postoji neki krajni rok il selimo doslovno cim se ukaze prilika pa makar prvu domacu tekmu na Kranjci igrali u svibnju?
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Nepopularno misljenje. Ovaj stadion na kojem se igra tekma SADa i Australije mi je top. Nije mi to europski navijacki stil koji bi zelio nama al za simpatizere mislim da je odlican ugodaj, jos lijep pogled na nebodercine u pozadini.
Home » NitkoBitan
More Comments

NitkoBitan

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo