ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Kako je lagan ovaj sudac iz Salvadora :grin:
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    @Droljo nek stavi na Ganu i nema brige.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Neuer asistirao... — Crusades

    Ne znam kaj se ne povuce, ocito je ego pre velik. Realno uteg i Bayernu i Njemackoj trenutno.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Kako jure :love:
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Bravo :fire:
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Mislim fakat je kod sudjenja retardirano gledati spol jer muski suci jednako grijese. — lukaoj

    Bas je slucajnost da je skoro uvijek najgore sudenje kad zenske sude muskima. Od svih tekmi otkad pratim Dinamo najgore sudenje smo imali u Becu protiv Rapida kad nam je neka zenska sudila.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Zenska se pogubila. Mora sudit jer je zensko jel.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    .
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Jebate led kungfu i nista
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Mora bit ponisteno.
  • Gaming | Igre - Konzole i ostalo
    Imam dojam da je zadnjih nekoliko godina prava susa sto se tice izlaska novih (postenih) igrica. GTV VI je definitivno game changer.

    Nadam se da mi se nece raspast kompjuter kad upalim to cudo :rofl:
  • 1.HNL 2026./2027.
    Danas ljudi daju u kesu 200 keka za stan a ovi jedva na rate :rofl:
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Znaci moramo navijat da Brazil razbije Skotsku? — Xpert1992

    Navijamo za brata Scotta.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Treba cimnut Rimca da si malo popravi imidz u Hrvatskoj :smile:

    Bugatti ili whatever da nam stoji na prednjoj strani dresa mislim da bi izgledalo brutalno.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    U pravu ste, nisam uopce popratio stanje na tablici. Ispali i jedni i drugi.
Home » NitkoBitan
More Comments

NitkoBitan

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti KoriĊĦtenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo