Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo I kaj sad, da Dinamo odbije kladionice kao sponzore (koje su najveci igraci kod nas u nogometu) bi li se nesto promijenilo za 1% osim kaj bi mi dobili manje love? Ne bi.
To je tako kao sto je Deda rekao, u svijetu kurvi... Btw. kad smo vec kod kurvi gdje se one reklamiraju a uvijek imaju posla? Kladionice? Da iz zakonski zabranis ljudi bi se nasli na ulici i kladili na borbe pasa.