Mislim fakat je kod sudjenja retardirano gledati spol jer muski suci jednako grijese. — lukaoj
Bas je slucajnost da je skoro uvijek najgore sudenje kad zenske sude muskima. Od svih tekmi otkad pratim Dinamo najgore sudenje smo imali u Becu protiv Rapida kad nam je neka zenska sudila.