ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    Da je situacija suprotna vjerojatno bi hrvatskom igracu bili ispostavljeni racuni za veceru, gorivo i razgledavanje grada :rofl:
  • Transferi - rasprave
    Naravno da mu je zena zadrzala djevojacko prezime. Ajmo dalje...
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    ↪periklo
    Naravno da nije haha. Pa kad si vidio da se europske tekme ljeti igraju usred dana?

    ↪Ivdzo11
    Don Juan kao ceski turist u natikacama i bijelim carapama :love:
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Neron53
    2:2.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Najcudnija VAR situacija za zalede kaj sam ikad vidio. Gol sa 25 metara po podu iz slobodnjaka, amaterska greska obrane repke poput Urugvaja...

    Bomboncic od tekme.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Blago budnima :love: :love:
  • Transferi - rasprave
    ali čovjek koji je unutra mi je rekao da su si on i Boban dali ruku. — Bratić

    Jucer su dali "oni" ruku za svjetski mir pa danas opet sranje na Bliskom istoku. Pusti price...
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Cmrecnjak u elementu... Mislim da su penzici diljem Hrvatske sokerani ovim humorom.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    I kaj sad, da Dinamo odbije kladionice kao sponzore (koje su najveci igraci kod nas u nogometu) bi li se nesto promijenilo za 1% osim kaj bi mi dobili manje love? Ne bi.

    To je tako kao sto je Deda rekao, u svijetu kurvi... Btw. kad smo vec kod kurvi gdje se one reklamiraju a uvijek imaju posla? Kladionice? Da iz zakonski zabranis ljudi bi se nasli na ulici i kladili na borbe pasa.
  • Transferi - rasprave
    Nadam se da cu jednog dana saznat cijelu zavrzlamu otpisanog Nevistica koji se nekim cudom pojavi na svakom treningu i svakim pripremama, a sto je najbolje navodno i ima zainteresiranih klubova. Gdje je problem da ga vise ne gledamo :fear:
  • 1.HNL 2026./2027.
    Sanse da te veceri nije ispegan su vrlo male :death: :rofl:

    FB-IMG-1782062317484.jpg
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    idealno bi bilo kad bi grad Zagreb mogao dati koji milijun eura u sponzorstvo — fakin

    Dosta dobra podloga za postati rezimskim/politicki ovisnim klubom. A da ne govorim o pravnim komplikacijama takvog poteza, cisto sumnjam da UEFA blagonaklono gleda na to.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Golman Curacaa imao je 15 obrana te je ocijenjen sa cistom desetkom. Jos jedna stara skola (37 jari) koja bu u jednom danu skupila prek milju pratitelja na drustvenim mrezama. Laku noc...
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Nadam se da su culi Zvonu inace ne bu dobro. Strabag ce Zagreb samo na slikama gledat.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Tko ce odgovarati za tako niske cijene?
Home » NitkoBitan
More Comments

NitkoBitan

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo