ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Spiker na stadionu kaze publici da na ekranu moze vidjet VAR situaciju zaleda, publika uzdahne zbog minimalne razlike a Sapit kaze eto vidite kako je publici na stadionu stalo do Konga, valjda je tupson mislio da se prikazuje rezultat druge utakmice...

    Ebo ga onaj tko ga drzi na dalekovidnici.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ja bi rade Portugal koji igra obrambenu fazu bez jednog igraca i zbog istoga radi slab presing.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Sapit: "Stadion nije zatvoren, ne igra se kao u dvorani."
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Tko je odgovoran za prekide?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Pacho
    Organiziras dernek ak bude Kolumbija vs Hrvatska?

    Btw. za kog navijas u tom slucaju? :rofl:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    I nama i njima pase remi jel
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Gospon vrac povlaci linije.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Čovjek nije vjerovao da ima šansu bit prvi pa si sad misli kako se zajebo haha — Frizura Robija M

  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Jel se meni cini il se njihov golman nije skroz ispruzio :rofl:

    Mozda sam malo vise zabrijao...
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    A NE NISU NAM PUSTILI
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Archangel
    ↪don
    Al jbt, tamnoputi crnci i nesto se otvori za prema naprijed i oni stanu, lopta unatrag. Ak su tak igrali dosadasnje tekme bome su neka africka anomalija, ali teska.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Meni se cini da Gana fakat ne zeli pobjedit, a mi ono, barem se osigurat jednim golom da ne izgubimo pa lako na kraju primimo gol za remi ako nam treba :sweat:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Gana se trudi izgubit al mi ne damo :rofl: :rofl:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Gideon Mensah lijevi bek Gane - nesudeno pojacanje Dinama.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ne znam tko me tjerao da procitam kaj oni misle o njihovoj danasnjoj prijateljskoj, covjek bi pomislio da igraju protiv osrednjeg kluba lige petica, a ne kluba koji na TMu vrijedi manje od Baturine kad je igrao u Dinamu.
Home » NitkoBitan
More Comments

NitkoBitan

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo