ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ovo nije bilo ni malo ponizno od japanaca...
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    ↪badjibadara
    stadion u Ženevi je slično riješen.
    Inače na ovom nivou tih 2,3 m igra strašno veliku ulogu. Ovo možda estetski nije ljepše rješenje ali je puno bolje zbog bliještanja i sl..

    CEHCVZ7.jpeg
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    ↪badjibadara
    i ovdje bi bilo tako riješeno da smo imali tu visinu krova.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Zašto ova emisija uopće ima dva voditelja? Jedan bi bio sasvim dovoljan.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Filip Međimurje
    nije ovo nešto što se događalo prije 100god nego se događa svaki dan. Kada bi se situacija riješila nitko ih ne bi doživljavao. Od biranja hrvatskih predstavnika, nasilnog nazivanja hrvata 'bosanskim katolicima', pokušaja ubijanja bilo kakvog nacionalnog indetiteta, lažiranja povijesti itd itd. Tako da ima jako puno razloga za ogorčenosti hrvata na tzv. BiH.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ajdeeeeee
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Vi koji ste blizu izađite na balkone pozdravite reflektore :smile:
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Tomašević je danas rekao — Bosskovitz

    RCPbGjp.jpeg
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    ↪badjibadara
    tu se vide samo nosači. To su mi sad javili radnici nisam još bio fizički.
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Počela je i montaža reflektora :smile:
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪ElDorado
    to ti je kao u klasičnoj #hdz family tvrtci. Svatko tko je bolji, tko želi radit kvari "atmosferu" onima koji su tamo preko veze.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Sakoman sjedi na klupi u Dinamovoj jakni
  • Stadion Maksimir
    Ono što je najvažnije za ovaj projekt je to da će stadion imati rodno neutralne sanitarne čvorove !
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Drago mi je da je moja fraza o "radnicima s gradilišta" zaživjela iako sam ja napisao "ljudi" al dobro :rofl:
    Danas su mi rekli da je bitno da se radovi završe a licence mogu i za godinu dana :smile:
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    ↪crophantom
    grubi radovi možda i ranije završe ali sigurno će biti dosta sitnih stvari za doraditi + licence koje treba dobiti.
Home » Plavi-9
More Comments

Plavi-9

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo