Ja se nadam da će svi naši bircevi masovno otkazati pretplatu na SN. A pojedinci prestati kupovati ako uopće kupuju. Nekad je bio gušt čitati danas žutilo da ne može gore ili može.
Meni je shop isto odličan , meni fali onako diskretnijih stvari koje bi nosio na posao. Tipa kao ona crna sa onim malim purgeri. Neka takva polo bi meni bila top sad neznam koliko ima interesa za tako neke minimalističke proizvode.
Kako je Wagner prije svega grupa odana onome tko plati više a ne domovini ja se ne bi čudio da su dobili ispod stola više nego što Rusi plaćaju jer već duže vrijeme mi se čini da traže razloge da se izvuku od Rusije.