Jebeno dijete kluba koje je na prvi mig otišlo, a i ova trakavica je njegovo i Barino maslo kad više ni u serie b nije mogao sjetili se dinama. Nije da nema greške uprave tu ali ako toliko voliš dinamo nema Boga da povratak traje mjesecima i uvijek nešto iskrsne. Sad ga duša boli jel ga kao dinamo neće nego Jakir pa vrati se zabi 20 golova i na kraju im se sjeti majke ... a ne plakat da ga niko neće... Tog plakanja mi je pun kufer nađi muda raznesi hnl i pokaži im da su pogriješili.
Osim golova još nas zatrola Čabraja da ubaci klinca od 16g da skuplja iskustvo haha. Ima nešto rekli bi pravice da nas ubije čudovište koje smo sami stvorili.
Ja koliko pratim nijedan naš privatnik koji nije uzimao jahte za "poslovne prigode" nego ulagao u ljude,plaće danas nema baš nekih problema sa ljudima. Ovi žmukleri koji bi sve na minimalac će uvijek imati problema sa ljudima.. Odjebati će ih i Nepalci čim steknu uvijete da odu za švabiju.
A ovi naši isto 80 ih guraju u stanove , tamo u Osijeku gdje je buknuo požar ih je preko 100 bilo smješteno unutar postrojenja. To se hitno treba regulirati... normalno da im paše kikiriki plaća kad troškove dijele na 10, 20, 100...
Ma znam ali se Bara tako reklamira kao veliki majstor pa ako je Rukavina takav talent kakvim ga pokazuje a dolazi iz dinama poznate škole gdje su igrale top klase kako je moguće da ne može donijeti ponudu barem jednaku onima koje kaže da dobija za svoje treće ligaške igrače ?