ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL 2023./2024.
    Jedino logično objašnjenje je da su bolesnici, žele taj naslov na silu jer kuže da im pomalo izmiče iako su bili sigurni da je ovo ta godina. — Mr Anderson

    A na kraju kad neće biti prvaci ovaj slučaj će dobro sjest gosparu da im proda priču za novi mandat. Htio sam ali lopte,suci,kiša, teren koji umara, trener koji crta nisu dali.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Baš me zanima koliko dugo bi Talijani trpili kmečanje ?
  • Hrvatski nogometni kup 2023./24.
    ↪Bruh


    Plus gif Šarlije sa prve koja su to padanja za to bi var palio. Žuti odmah za te pokušaje loše glume.

    Ima i kod nas bisera Mišić isto jučer ko mrtav pao to bi volio da iskorjene u nogometu.
  • Hrvatski nogometni kup 2023./24.
    Ako dobiju bit ćemo uskraćeni za ispuhane lopte, loše suđenje, neko treće plakanje ....
  • 1.HNL 2023./2024.
    I niti jedna riječ o tome da je suđenje bilo i na štetu Varaždina ispada da je po običaju samo tovare "pokralo"
  • 1.HNL 2023./2024.
    ↪Mali Zeus


    Izgleda da su i tovari angažirali Vargu ipak je i ps5 vani a glava mu platio samo četvorku.
  • 1.HNL - 24.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 25.02.2024. - 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪marcio amoroso


    A čuj i sa 30, 40,50 si nečije djete... a kod nas si i talent sa 30 samo da te netko vidi i Real zove...
  • Bivši Igrači & Treneri
    Tko se na kraju više puta vratio u d , Kruno ili profa ?
  • Grad Zagreb
    ↪NitkoBitan


    Istina , sad je sve "škuro,crno,malo"...
  • 1.HNL - 24.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 25.02.2024. - 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
    Meni jedino nije jasno kako svi ti moralni čistunci čak ni nakon presuda barem onako uz put ne spomenu da čovjek koji je držao uzde dinama 20tak godina je najviše oštetio baš dinamo. Ne jebenu Rijeku , ne Hajduk nego dinamo.
  • Stadion Maksimir
    ↪Doktor Kunić


    Sigurna oklada na index :rofl:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Jaro


    Pusti Lovrena on će zaboraviti kaj je napisao prije nego mi okrenemo novu stranicu :rofl:
  • Geopolitika
    ↪Jaro


    I to tak ide kod nas kroz stoljeća , dobijemo rat izgubimo u miru da se ne zamjerimo kome. Ako te netko tko prvi u Europi javi Hitleru da je riješio židovsko pitanje jebe za nacizam a ti šutiš i ne podsjetiš ga na to nekaj ne štima.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Svake godine saljemo sve gore i gore pjesme na Euroviziju. — Jurki

    Konačno radimo ono što treba za pobjedu samo još nismo poslali najgoru... :rofl:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪dinamo u srcu


    To je to kad je glupo pitanje kažeš to nije moment a ne se uvući u njihove igre. Mali šupak htio iz Bobana izvući da je starom žao da nije u h koji propalitet.
Home » serbus
More Comments

serbus

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo