• Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Jakir je remizirao u Rijeci, doma izgubio od Hajduka.emreli21

    U ovim slučajevima su ti rezultati znatno gori kad se u obzir uzme kontekst. Kontekst je takav da mi na Rujevicu dolazimo 3 dana nakon njihove povijesne blamaže od 5:0 u Ljubljani, a Hajduk nam dolazi u goste u nikad gorem mentalnom stanju, sjetite se onih cirkusa oko Kalinića, Perišića, Gattuso izjavljuje da predsjednik kluba laže, Kalinić iznosi prljavi veš. I u takvim situacijama, umjesto da obrišemo pod s njima, mi biramo kukavički pristup.
  • 1.HNL 2024./2025.
    s druge strane, Dinamo ima najviše zabijenih golova u ligi, 52. Prvi pratitelji u tom segmentu su Rijeka i Hajduk koji imaju po 42 zabijena gola. Znači li to da ipak imamo širinu? Prijašnjih godina smo bez problema osvajali naslove kada nismo imali igrača koji bi bio blizu najboljeg strijelca lige. Kod nas je problem puno dublje prirode od egzaktnih brojki. Statistički imamo najbolji napad lige, a znamo koliko smo samo promašili velikih prilika te pogodili vratnica. Nema veze, zato smo u obrani lošiji nego ikad.
  • 1.HNL 2024./2025.
    Ja sam tek sad skužio da Soldo nije u prvoj postavi Osijeka. Kome ćemo mi za ozbiljnije novce prodati igrača koji nije u prvih 11 kluba koji se maltene bori za ostanak? U ovom trenutku je Osijek bliže ispadanju, nego mi osvajanju prvenstva.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    Ti izgledas imas nekakve informacije direktno sa pregovarackog stolaBBB Mataa998

    Očito imaš kratko pamćenje. Sasvim slučajno se u zadnji čas najvažnija stavka cijelog posla promijenila iz transfera u posudbu s opcijom otkupa što nikako ne ide u korist Varaždinu. Dakle, da je bio zdrav, platili bi 1.5 mil., a ovako smo platili nešto sitno da bismo na ljeto možda dogovorili transfer od sve skupa 1.5 mil. što se vjerojatno neće dogoditi.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    1.Test SD-a nije pao ako je vrijedilo cekati...BBB Mataa998

    To ćemo tek vidjeti tko će biti taj, ali ovakvo odugovlačenje je svakako previše.

    2. Belcar je doveden na posudbu zato sto je Misic bio ozlijedjen i doveden je na posudbu tako da novci sigurno nisu baceni.BBB Mataa998

    Ako pročitaš još jednom, vidjet ćeš da sam napisao da igrom slučaja novci nisu bačeni jer je bilo komplikacija na liječničkom. Da je Belcar bio potpuno zdrav, bacili bi 1.5 mil.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    Sve se ocito promijenilo kad je Manenica preuzeo stvar u ruke. Tek od veljace mozemo predbacivati njemu za odredjene odluke. Prvi test je izbor SD.ElDorado

    Je li se promijenilo na bolje? Test SD-a je već pao, 2 mjeseca mu treba da pronađe SD-a. Ishitreno je doveden Belcar za kojeg samo igrom slučaja nismo bacili 1.5 mil., dogovoren je Mudražija za neku odštetu, dogovoren je otkup Solde za 1 mil. (iako je to ok ako se preproda), još samo fali da se na temelju kolektivne euforije iskrca 2.5 mil. za Jagušića pa da pređemo 5 mil. odšteta za Mudražiju, Soldu, Belcara, Jagušića. Kvantiteta, a ne kvaliteta.
  • Novi trener Dinama 2024/2025 v4 (ožujak 2025.)
    Možda takva neka kombinacija neki iskusan trener + čarli kao pomoćni dok ne stasa...Droljo

    Svakakve su kombinacije moguće, ali realnost je takva da će sportski direktor imati glavnu riječ, barem bi trebao imati. Ako SD bude stranac, vjerojatno će i trener biti stranac s čijim je radom SD dobro upoznat i nemam ništa protiv toga, to je nešto slično što je sada Nikoličius napravio sa Sopićem i to je top posao za Widzew Lodz.
  • Novi trener Dinama 2024/2025 v4 (ožujak 2025.)
    pa dobro, baš nekog trenera koji uskoro puni 57 godina nazivati projektom? Ako se nekoga može nazvati potencijalnim projektom, to je onda Čarli.
  • Novi trener Dinama 2024/2025 v4 (ožujak 2025.)
    Ostao Fabio ili ne, sezona je za nas svakako gotova. Fabio neće biti trener sljedeće sezone, a novog trenera sigurno nećemo dovesti danas, pogotovo ne bez sportskog direktora.

    Btw, danas je nedjelja, mogla bi biti neka pressica po dobrom starom običaju.
  • Trener - Fabio Cannavaro
    Cannavaro je najmanje kriv za ovu situaciju, ali ako je bio u stanju ponuditi ostavku nakon odlaska Marića, onda bi bilo moralno da sada ponudi ostavku.

    Totalni remont nam treba, od vrha do dna. Manenica ne može biti predsjednik Uprave nakon ovakve sezone, a ponajprije nakon traljavih, nespretnih i dugih odluka. Ne kažem da se treba maknuti iz kluba, ali zaslužio je najmanje degradaciju na mjesto člana Uprave za financije, logistiku i slično. Treba nam netko sposoban na čelu Uprave.
  • Dinamo Zagreb - nepopularna mišljenja
    Nama će na ljeto najveće pojačanje biti prodaja Baturine.
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    Lani se pisalo za SD Rome kad ga je Perasica htjela uzet da je to samo na papiru jer jedini ima licencu, a sportsku politiku vode drugi ljudi. Scout i SD su dvije različite stvari ili te treba podsjetiti na Šimićev magnum opus dok je bio član uprave za sport.Captain America

    Mauro Leo nema licencu pa je u Romi bio "Director of Football". Slična situacija je kod Vitalija u Hajduku, on je tamo "Direktor nogometnih operacija" jer nema licencu da bi službeno bio SD, ali dobro, tehnički naziv funkcije je manje bitan, zanima me njegov rad.
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    " I dalje se ne zna tko će biti glavni i odgovorni za sportski sektor, ali doznajemo da će Dinamo idući tjedan objaviti i to ime i da će se jedan od bizarnijih sapunica napokon okončati."

    Tportal
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
    Edit: u krivu sam, ispravno je.