ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Europa Liga - 01.kolo - Dinamo Zagreb - Feyenoord - 22.10.2020. -21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Jel smo demokracija il nismo, u cemu je problem sta mu se vice. U ovoj drzavi je veci problem sta navijaci skandiraju na tribini. A ministri, predsjednici uprava drzavnih firmi itd , sta se nalaze po zadimljenim podrumima i unose/iznose crne torbe i drapaju mladahne cure to je normalno. Triba ga vridat jer je to najmanje moguce sta je zasluzia. Na kraju balade ostat ce samo Dinamo i navijaci, i veci su pali.
  • Europa Liga - 01.kolo - Dinamo Zagreb - Feyenoord - 22.10.2020. -21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    More netocnih paseva u jednom poluvirmenu, Dinama
  • Europa Liga - 01.kolo - Dinamo Zagreb - Feyenoord - 22.10.2020. -21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Crusades1986
    Mis da ce i startat oboje
  • Europa Liga - 01.kolo - Dinamo Zagreb - Feyenoord - 22.10.2020. -21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Mali Zeus
    Evidentno je da je to ocito
  • Europa Liga - 01.kolo - Dinamo Zagreb - Feyenoord - 22.10.2020. -21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Boogieman
  • Europa Liga - 01.kolo - Dinamo Zagreb - Feyenoord - 22.10.2020. -21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Mali Zeus
    Tko zabije vise taj je pobjednik
  • Europa Liga - 01.kolo - Dinamo Zagreb - Feyenoord - 22.10.2020. -21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    @Boogieman http://firstrowsport.org


    http://livetv.sx/enx/android/

    Ova zadnja vrh slika a i prva nista losija str i doce kraj tvojim mukama. Sve ti je free.
  • Nogometni Stadioni
    ↪Dino
    Upravo to zelim reci cilo vrime. Idemo od velikog kluba radit da smo manji klub. Ispod trenutnog kapciteta za mene je poraz i stihijsko rjesenje.
  • UEFA Liga prvaka 2020/2021
    ↪immerwieder
    Lik dosa u Dinamo sa referencom jednog od najboljih mladih igraca Bjelorusije. Nije bilo strpljenja sa njim vjer. jbg nekad fulas nekad pogodis sa igracem.

    @Eduardo odlicno rade po juznoamerickom trzistu tj Brazilu godinama vec
  • Nogometni Stadioni
    ↪SAS1987
    Ne moze na vakav stadion doci obitelj neka sa dicom i u pola utakmice radi kise ic kuci. Zemlje treceg svita imaju bolje stadione od nas. Ja sam uvjeren da sa normalnim stadionom i naravno upravom posjeta bi bila puno puno veca. Npr. bija san na Emiratesu, to doma ne zelis ic. Kafici , restorani, nez sta sve ne nisam ga cilog vidija. Ugl isli bi ljudi u puno vecem broju da je normalna situacija sa tim.Zeljni su ljudi jakog Dinama, prosla sezona je to pokazala i sa vakvim stadionom.
  • Nogometni Stadioni
    ↪xavier
    Ja nisam nikako za stadion manjeg kapciteta od sadasnjeg i to naravno na lokaciji di je sada, nez to je moje misljenje.
  • Nogometni Stadioni
    ↪SAS1987
    moguce vrlo lako, inace to je navodno cak osmi stadion u povjesti Espanyola . Dinamo po meni zasluzuje vakav stadion, nije pre velik taman i dosta za repku. Kakav nacionalni stadion ovo ono za koga sta, i kad cujem novi stadion 25000 kapacitet muka mi dode, gluposti.
  • Nogometni Stadioni
    hk61x9ggjdi5pr5q.jpeg
    heoq1gh0rvakyhaf.jpeg
    68mtva6bkfq6nl6l.jpeg
    u11685skmwdvff1f.jpeg
    wk67l9w0wbgq03e9.jpeg
    58gxjsfbk6b8z4wk.jpeg
    60 mil eura 40,000 stadion Espanyola. Cudo stadion

    Kod nas Barišić mumija kaže da je za 40,000 treba 100mil eura, lazov. A Bandić kaže 125mil eura za 30 tisuca. Lazovi i lopovi!

    Antalya 40M
    32,000
  • UEFA Liga prvaka 2020/2021
    Di iskopa Shakhtar ove brazilce nije mi jasno
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    go98xus1mrep41ey.jpeg
Home » BBB Sibenik
More Comments

BBB Sibenik

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo