ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    Izgleda da su Špikić i Čabraja gotova stvar cijena 2M Eura!
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Najgore od svega sta Barca nece zaradit niti jedan euro kad bude odlazia iz kluba. Na lito mu je gotov ugovor, produzia ga nije. Taj klub isto osa u k poceli su srljat na veliko odavno, sad svi problemi izasli vani. Odrekli su se svoje cuveni skole koja izbaciva godina top igrace, poceli dovodit neke bzvz igrace. Totalno su se pogubili.
  • Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    Čast je ponos u srcima onih koji se bore. Podrska iz sbk!
  • Transferi - rasprave
    Kad su ga pitali jel bi rade tija u Hajduk il Dinamo. Ispalija je ka iz topa Dinamo, ako bi moga birat.
  • 1. HNL 2020/2021
    Ala gušta, niko kao hajdug iz st
  • 1. HNL 2020/2021
    ↪SAS1987
    Slazem se, plus bi nadoda da ce sve teze do kvalifikacija za europu. Tu bi zaradili kojih 100tisuca eura
  • 1. HNL 2020/2021
    Tramezzani ce poist oborite ribe dok je tu, lito i bacvice nece docekat.
  • Transferi - rasprave
    Ne virujen da ce Majer otic prije lita iz Dinama. Ako je ovo i istina za Marseille, mozda ostane ka Gvardiol do kraja sezone. Nema ga smisla nikakvog sada prodat, prvenstvo nismo rjesili nit blizu a u Europi smo jos konkurentni. To bi bia sulud potez.
  • Hrvatski i svjetski futsal
    Sigurno, al to ode ne moze dobit u hrv
  • Transferi - rasprave
    A sta je sa tim Hojerom jel se odustalo od njega ili?
  • Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    Ufff gadno
  • Transferi - rasprave
    Ovo je priprema za odlazak Livakovica, momak nije dosa dugorocno grijat klupu. Livi moze sutra otic realno, mlad i dobar golman a oni su rijetki na trzistu i trazeni. Ja iskreno mislim koliko god Liviju super u Dinamu da dodem dobra ponuda sutra vjer bi momak isa. A i Dinamo zeli zaradit dobar novac dok moze na njemu. Bilo kako bilo bolji zamjenu nismo mogli dovest.
  • Ostali Sportovi
    ↪namodi grebza
    Reka je pivot Maric jucer u emisiji da svi oni igraju za repku iz srca, jer nisu vezani ugovorom i honorarom za utakmice. Isto tako da novi trener koji bude izabran...da se njih isto nesto pita i postuje neka njihova zelja, mozda je to bija upravo Horvat.
  • 1.HNL - 13.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 27.1.2021. - 17.05h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Gelipter
    Dobar slogan :rofl:
  • 1.HNL - 13.kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 27.1.2021. - 17.05h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪marcio amoroso
    Upravo tako, tebi ne triba onda objasnjavat.

    ↪Jurki
    A znas kako ti je to, odes pomoc grobarima zauzet tribinu u Srbiju, a decka od 14godina sa Dinamovim hlaca ljeti ides grupno prijetit dok mu stariji brat ne izade iz mora. Il npr. u mistu ti igra krkan u zvezdinim hlacama nogomet al njemu ne smijes nista reci. Picke tovarske bili i ostali!
Home » BBB Sibenik
More Comments

BBB Sibenik

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo