• Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    Znaci u dvi ipo godine, Dinamo je uplatia priko 15M eura klubovima u HNL na transfere igraca (Antiemwen , Kastrati , Tolic , Ivanusec , Cabraja , Spikic.....). Plus lova iz Uefe za skupine LP na ime Dinama koja je klubovima HNL uplacena. Spasavamo likvidnost HR klubova. Da nema Dinama propali bi realno. A nama se vraca na nacin da se ne sude tri penala u dvije utakmice uz VAR tehnologiju! Sramotno i pokvareno!!
  • Transferi - rasprave
    Na drugim portalima citam hajdugu 750 000e za Špikića, 50% od transfera. Jel se zna tocno za koliko je prodan Dinamu?!
  • Mislav Oršić #99
    Ovo se cijeni :clap: :heart:
  • Transferi - rasprave
    Reka je da mu je super u Dinamu, nije opterecen odlaskom. Nedavno je dobia dite, triba mu dat poboljsan ugovor i nek ostane, slazem se.
  • Transferi - rasprave
    Bolji je od Stojketa sigurno, uz oporavljenog Mohu ta strana ce bit dosta dobra.

    Orsic ima 28godina, prevelik novac za njega ne mozemo dobit a vise mozemo izgubit njegovom prodajom. Ako mu stvarno nudimo poboljsani ugovor to je super stvar.
  • Transferi - rasprave
    Ako je to istina preee jebeno :rofl:
  • Transferi - rasprave
    Danas su samo pare bitne, ljubit ce onaj grb na dresu ka sta je od Rijeke ljubia. To decki ka Pjaca, Benkovic, Gvardiol itd. mogu igrat iz srca za Dinamo.
  • Transferi - rasprave
    Stojke je prakticki otpisan na Maksimiru bar se tako govori. Meni osobno rupa od igraca. Uvik je na rubu crvenog kartona i cesto ispada u obrani. Od deset tekmi jednu posteno odigra.
  • Transferi - rasprave
    Stefan Ristovski's move to Sporting has ended. The Macedonian right-back is out for Dinamo Zagreb's Croatians and will earn about € 1.3 million for Sporting's coffers, with the lions still safeguarding 10 percent of a future transfer from the defender.Ristovski, 28, is back in Croatian football, after being signed by Sporting to Rijeka in 2017. In three and a half seasons with a lion (the first on loan), Ristovski made 82 games, counting nine assists for goal.
  • Transferi - rasprave
    Dinamo hrani cili ligu kako igracki tako i financijski, ukljucujuci kmecavce iz st. Ne bune se uzet naknadu od Uefe koju Dinamo dobije kad igra skupine LP.
  • Transferi - rasprave
    Pa slazem se upravo to “vani” , a ne da nam taj isti klub sutra uzme prvenstvo il kup!
  • Transferi - rasprave
    Gadi se ovo hranjenje Rijeke nasim igracima. Šlepaju se vec par godina tako. Poklanjamo im odlicne igrace a kupujemo njihove polu igrace. Da nas nema bili bi u rangu Varazdina, uz sav respekt prema Varazdinu.
  • Transferi - rasprave
    Jel on u Sportingu trenutno?