ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Juve gubi 0-2 u gostima kod Porta. Di god dodu ovi iz hajduga sve zaseru!
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Neki tip sa Zapada
    Iii sad i mene zanima :grin:
  • UEL - 1/16 finala - Krasnodar vs. Dinamo Zagreb - 18.2.2021. - 18:55h - Krasnodar - Krasnodar
    Da ni meni nije jasan taj razlog
  • Transferi - rasprave
    Morat cemo nesto i prodat tj. rjesit se igraca. Ne mozemo sve na posudbu.
  • Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    “Vratar Dinama Dominik Livaković bio je u ponedjeljak na pregledu magnetskom rezonancom. Pretraga je ustanovila da se radi o lakšoj mišićnoj ozljedi te da će vratar Dinama nakon potrebnih fizikalnih terapija biti spreman za utakmicu Europa lige u četvrtak.”
  • Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    ↪Nino Bule
    Danas
  • Transferi - rasprave
    I meni...gadljivi su sa tim šlepanjem na nas racun.
  • 1. HNL 2020/2021
    Ova Istra nije uopce toliko losa, dosta su odigrali dobrih susreta falilo im je srice. Rijeka se muci.
  • Dominik Livaković
    Livakovic sutra ujutro na magnetnu rezonancu kako bi se utvrdila tezina ozljede i moguce je da ga nece bit protiv Krasnodara.
  • Stefan Ristovski #22
    ↪NORTE
    Katastrofa, ovo je sramotno za jednog igraca i neprofesionalno ponasanje u najmanju ruku. A ovi rečani uzor u pismama i navijanju nalaze u Beogradu i tamosnjoj navijackoj sceni.
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    ↪vjeko1701
    Slazem se, evo bas pod doticnim se to desavalo. Jednostavno igraci nemaju volje nakon Man City u gostima na Etihadu, doci igrat u Varazdin. U jednu ruku ih razumijem ali ne opravdavam. Bice tih problema i ovu sezonu kad ispadnemo iz Europe. Samo sad je prv. jako neizvjesno i necemo moc sebi to bas priustit.
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    ↪vjeko1701
    Iskreno mislim da nije izjava bila u negativnom kontekstu nego jednostavno je prizna da smo razina iznad i tjt.
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    ''Bila je ovo utakmica s dva različita poluvremena. U prvom je dominirao Dinamo, u nastavku smo mi bili puno bolji. Svaka čast Livakoviću, obranio je nekoliko sjajnih šuteva. Moja je momčad odigrala dobro, ali u fazi napada nismo bili dovoljno koncentrirani. Čestitke Dinamu na pobjedi'Pa nedavno smo imali osam bodova manje od Dinama, sad imamo samo tri. Siguran sam da ih možemo stići. Protiv Dinama je teško igrati, oni su u posljednjih 15 dana potrošili 15 milijuna eura, a mi nula. Vjerujem da Osijekovo srce može pobijediti Dinamov novac. Planiramo dovesti još jednog krilnog igrača, ali za nula eura. Ne razbacujemo se novcem.''

    Evo izjave Bjelice
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    ↪r1oma
    Hahahaha

    RUŽE SU CRVENE, TAJNE SU SKRIVENE SLATKA JE MUZIKA, AL' NI JEDNA K'O : VOLIM TE DINAMO!!!!!! !
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    Hahaha a kad je doktor, kapetančina!
Home » BBB Sibenik
More Comments

BBB Sibenik

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2025 ZonaDinamo