ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • UEL - 1/4 finala - Dinamo Zagreb vs. Villarreal - 8.4.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
    1ajzilwbt0b3i4l2.jpeg

    Nema standarda!
  • UEL - 1/4 finala - Dinamo Zagreb vs. Villarreal - 8.4.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
    Jebes dodavanja to je precijenjeno, da su dobri dali bi 3gola koliko prostora su imali. Pogotvo kod Ristovskog, a oni zabiju iz penala. Bzvz ekipa!
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    Navodno napreduje mimo svih prognoza
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    Neigranje Petka je udarac za nas, al brate imamo i Gavru koji je isto top igrac.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Nadan se da je Majer ok.
  • Transferi - rasprave
    Fizicki mocan, malo mu triba prostora odma je opasan po gol. Al to govorin iskljucivo gledajuci jucer utakmicu, druge ga nisan gleda.
  • 1.HNL - 26.kolo - Dinamo Zagreb - Gorica - 20.3.2021. - 17.30h, Stadion Maksimir
    Umra skoro
  • UEL - 1/4 finala - Dinamo Zagreb vs. Villarreal - 8.4.2021. - 21:00h - Maksimir - Zagreb
    ↪Beowulf112
    Pau Torres nece igrat prvu protiv nas, sta je dobro!
  • UEFA Europa liga 2020/2021
    Man utd, Roma , Arsenal ,Ajax sve smo najteze izbjegli. Mis da mozemo bit jebeno zadovoljni!
  • UEL - 1/8 finala - Dinamo Zagreb vs Tottenham - 18.3.2021. - 18:55h - stadion Maksimir
    Jos je ziva utakmica, taj gol samo cekamo jos iz Londona i sve se okrece.
  • UEL - 1/8 finala - Dinamo Zagreb vs Tottenham - 18.3.2021. - 18:55h - stadion Maksimir
    Na glavu ko kamikaze pa sta bude, dobro ih prebit tako da lišo ne izadu sa Maksimira!
  • Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/sport-mix/rukomet/svlacionica-dinama-je-tesko-uzdrmana-ali-klub-nije-pripremali-su-se-za-ovakvu-presudu-barem-2-godine-15058020

    Tatina piskarala
  • Dinamo Zagreb 2020/2021. - O svemu pomalo
    Jel on moze u cetvr vodit klub protiv Engleza, ili nema pravo na to?
  • Ostali Sportovi
    Ja cu bit brutalno iskren! Jucer je Porugalcima nedosudeno u 58min od strane nas iskljucenje, danas im se to vratilo. Bolje mozda da se nismo kval. ovom igrom nemamo sta trazit na olimpijadi, svima bi cupali zivce tamo. Samo bi se sve zakamufliralo... ovako ce mozda konacno doc do neke promjene. Nas rukomet odavno je prigazilo vrime.
  • 1. HNL 2020/2021
    Vec su u euforiji a na tbl. drze 5misto. Dizu Livaju u nebesa, govore da je bolji od Petka. Hjojjjj klasika tovarska. Trofeje slave tako da pustaju stare dvd iz povijesti na starom placu i pale bengalke. Tuzno, cak nisu ni smisni vise. Totalno nebitan klub.
Home » BBB Sibenik
More Comments

BBB Sibenik

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo